Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem az osztálytársaimnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem az osztálytársaimnak?

Figyelt kérdés

1. Osztálytársam:


Alapjáraton keveset beszélünk de pár napja kicsit szokatlanul viselkedik. Mostanában elég közel odaáll mellém, próbál kommunikálni, meg minden. Ezen kívül gyakran mondja ki a nevemet, mikor beszélünk (nem csak mikor megszólít)


2.


Vele kicsi többet beszélgetek, aranyos fiú. Csak hülye... Na mind1. Ma összeverekedett egy másik osztálytársammal. Én választottam szét őket. Aztán sírt egy kicsit, megöleltem, mondtam hogy nyugi. (Nem ilyen tapadósan öleltem meg, nem bátorítás vagy ilyesmi volt.) Aztán beszélgettünk mindenről is... Szóba jött a szerelme. Kérdeztem hogy


-még mindig szereted xy-t?

-nem már nem.

-ah...

-már nem őt. *széles mosoly* De nem találgathatsz.



Szóval szerintetek tetszem 1-nek vazy 2-nek? Megindokolnátok?



tegnapelőtt 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Ja, teljes mértékben nyalnának téged
tegnapelőtt 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 komolyan

...


Azért szeretnék értelmes válaszokat is

tegnapelőtt 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind kettőnek tetszel, ezek elég egyértelmű jelek.
tegnapelőtt 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 köszönöm szépen


Ha valakinek van még esetleg ötlete akkor privátban is, itt is jöhetnek

tegnapelőtt 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg tetszel nekik.
tegnapelőtt 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!