Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan menjek oda hozzá,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda hozzá, kezdeményezzek beszélgetést?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel reggelente együtt szoktunk buszozni. Felkeltette az érdeklődésem, így arra gondoltam, hogy holnap beszédbe elegyedek vele. Az lenne a kérdésem, hogy ő általában a füzeteit olvasgatja, gondolom tanul, nem fogom vajon zavarni ha megszólítom? Sajnos máshol nem találkozunk így nincs más opció. Illetve mennyire gáz az ha lány kezdeményez beszélgetést? Valamint mire kell még figyelni? Megmostam a hajam, arra gondoltam teszek egy pici sminket, de azért szeretnék természetes lenni. Egyéb tippek?

szept. 16. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Mutasd meg a puncidat neki
szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj mellé ülni, ha van rá mód. Így könnyebb belepillantani a füzetébe, hogy mit olvas, ami aztán kezdő beszédtémának is jó lehet.
szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19%
Ha tanul inkább ne menj oda hozzá.
szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!