Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés

Mit csináljak, ha majd egyszer megcsókolna? Éretlennek hangzik a kérdés, és azt hiszem nem ekkora dolog, de nekem mégis nagy mérföldkő lesz, hiszen az első csókom. Mire számítsak? Nektek milyen volt? Hogy történt? Kivel?

Megfogjam az arcát? Vagy karoljam át a nyakát? Mit csináljak majd a kezeimmel? Adjatok kérlek tanácsokat, picit izgulok :]



szept. 16. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nehéz ezt leìrni. Igazàból a legjobb kiinduló pont szerintem ha kicsit elfordìtod a fejedet és az ajkait akarod "megkóstolni". Csukott szemmel kell.A szàjrapuszi mehet nyitottan. A kezeddel simogatod, àtöleled vagy a fejét megfogod ez a szitutól függ.Nekem nagyon rossz volt az első csók mert béna voltam, egy parkban történt első baràtnővel. Ne izguld túl ez nagyon alap dolog ,ha összejöttök és lesz màs is minden ezzel ibdul szóval belejössz majd 😃
szept. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szét kell nyalni a száját 🤣🤣
szept. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Megtanítsalak? :00
szept. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
81%
Én nagyon szeretem, ha két kézzel megfogják az arcomat. Az ilyen csóktól szinte forog velem a világ.
szept. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 lányt tanítottam meg eddig csókolózni, de egyiküknek sem adtam át lexikális tudást.

1-nek volt hozzá tehetsége, nem is tűnt fel, hogy az neki az első (utólag tudtam meg). A maradék 3 meg nem csinálta jól, de idővel fejlődtek, és jók lettek.

Szóval csinálni kell, nem magyarázni, meg leírásokat keresni.


Legalábbis szerintem... He ha neked szükséged van leírásokra, akkor találhatsz azt is. Írtak már erről itt az oldalon, ha jól emlékszem.

szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pontosabban:


*De ha neked szükséged van leírásokra

szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Nekem idáig az összes csókom puszikból indult. Ölelés közben puszilgattuk egymás arcát, majd egyre közelebb kerültünk a másik ajkaihoz, végül oda is adtunk egymásnak finom kis puszikat. Megtaláltuk a közös, lassú ritmust, hogy egyszerre menjenek a puszik.

Aztán egyikünk a másik felső ajkát, majd az alsót puszilta. Ilyenkor a másik pont az ellenkező ajkat tudta viszontpuszilni, ugye.

Ezután picit megnedvesítettük az ajkainkat (ha még nem lett volna nedves), és innentől kezdve inkább az ajkak simogatására helyeztük a hangsúlyt. Kölcsönösen, lassan, hol a felsőt, hol az alsót. A nedvesség miatt lágyan siklottak az ajkaink egymáson.

Ha ebbe is kellően belemelegedtünk, finoman próbáltuk a nyelvünk is használni. Nem ledugni a másik torkán, hanem csak a másik ajkait, nyelvét simogatni vele.

Az, hogy közben a kéz épp hol jár a partneren, változó. Általában átkarolás, ölelés szokott lenni, később tarkó vagy arc simogatása.

Az pedig, hogy meddig juttok el elsőre, tőletek függ. Nem kell azonnal mindent végigpróbálni, de nekem kb. ez volt a sorrend.

szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!