Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közeledjek egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek egy olyan lány felé akin nem tudok kiigazodni ?

Figyelt kérdés

Nyáron ismertem meg egy közös érdeklődési kör miatt anonimként neten nyilván.

Aztán nagyon felszínesen beszélgettünk 1-2 szavakba válaszolt.

Aztán picit picit mindig változott a dolog és felhoztam neki hogy miért ilyen távolságtartó.

Azt mondta hogy szorong az emberektől meg bizalmi problémái vannak, suliba is ő ilyen csendes lány. (Itt furcsa mert én is csendes gyerek vagyok de neten ez teljesen más)

Jó de örültem legalább mert elmondta meg mondott egy két bizalmasabb dolgot mert én is.

De most ugyan ez van. Ráírok válaszol pár perc múlva 1-2 szóban és nem tudom egyszerűen mit mondjak ezekre.

Rendesen témákról akarok vele beszélgetni, dolgokat tudni és hasonlók. Remélem értitek. Főleg hogy x hónapja beszélgetünk már.

Már azt sem tudom mikor higgyek neki valamiben mikor nem. Viselkedése is olyan hogy valamikor eltűnik, de utána 1-2 nap és rám ír.


szept. 15. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele

Maga sem tudja hogy mit akar, vagy hogy hogy kéne kommunikálni, ami azért iszonyat fontos dolog

Nem hiszem hogy ez ellened irányul, de a csaj életképtelennek tűnik

Ha te nem próbálkoznál akkor ez az egész már rég behalt volna. Ha ő pedig komolyan akarná, próbálkozna

Engedd el

szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
"Itt furcsa mert én is csendes gyerek vagyok de neten ez teljesen más" - Mindenki más, ő a neten is ilyen. Szerintem utolsó lehetőségként hívd el talizni (pár hónap chatelés után teljesen normális), aztán ha nem szeretne menni, akkor hagyd őt, nem éri meg szenvedni vele.
szept. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is az egy-két szavas válaszok arra engednek következtetni, hogy nem akar semmit, csak udvariasságból válaszol.

Az, hogy "csendes", azért nem beszél bővebben, szintén kamu, neten azért egy-két szónál többre is futhatna, főleg, ha közös érdeklődési témáról beszéltek.

A szorongás, bizalmi válság is ugyanez.


Ha jól értettem, mindig csak te kérdezel, és szűkszavúan válaszol, de ő soha nem kérdez, max. annyit, hogy "és te?", és soha nem kezdeményezi köztetek a beszélgetést, nem szólít meg.

Ez elég egyértelmű jel, csak te nem akarod meglátni, értelmezni.


Én is azt javasolnám, hogy kezdeményezz személyes találkozást, és ha nem jön össze, akkor hanyagold.

szept. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!