Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

Friss 17 éves lány vagyok és van egy fiú, akivel nagyon szeretném, ha történnének dolgok, ő az osztálytársam egyébként. Azért így írom, mert általában mindig úgy van, hogy mindenkivel barátkozok, és a barátságban kezdjük érezni, hogy lehetne több is, szóval sose akarok célirányosan "összejönni" senkivel. Ez a fiú is a barátom, bá nem közeli, teljesen más körökben mozgunk, más a baráti társaságunk. Alapvetően viszont jóban vagyunk, az én gimimben ugyan nincsenek annyira klikkek, mindenki barátkozik mindenkivel, de egy amerikai filmben ő lenne a suli egyik "menő sráca", nagyon okos és vicces.

Én pedig röviden egy balf*sz vagyok. Fejben megvan, mit kéne mondani, de annyira idegen ez nekem és annyira nem akarok sose konfliktust, drámát, hogy valahányszor odajön hozzánk dumálni a legjobb barátommal (ilyen fiúk egymást közt xd), nem merek kezdeményezni. Szerintem külsőre tetszem neki, legalábbis sokszor nézünk össze, de nem hinném, hogy ismer annyira, hogy a belsőm is bejöjjön neki. Nekem kéne tehát kezdeményeznem, amiben a világranglistán a legutolsó helyen állok, annyira nem tudok xd.

Mit tegyek? Sajnos irodalmat nem találtam ezzel kapcsolatban (vagy valaki ismer "Hogyan ne legyünk balf*szok" c. könyvet elérhető áron?), illetve szerintme ez nem tanulható.

Még annyit, hogy én flörtölök a legrosszabbul a világon, plusz instant elvörösödök mindenen és leginkább fiúkkal barátkozok.

A válaszokat előre is nagyon köszönöm! 2 óra múlva moziba megyek az említett legjobb baráttal, ahol sanszos, hogy az illető fiú is ott lesz.



2022. szept. 30. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyen egy kicsit több önbizalmad, már csak azért is, mert, ha nem mered kimutatni amit érzel, ő sem fog tudni rá reagálni.

Csináld azt vele, ami neked jól esne, ha ő csinálná veled.

Egy mosoly, egy kedves szó, egy érintés. Keresd a társaságát.

2022. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Eskü nevettem ezen a kérdésen. Annyira aranyos vagy, hogy egy év múlva megzabálnálak.


De komolyra fordítva a szót.

Arra nem gondoltál még, hogy szimplán megmondod neki a helyzetet? Jó tudom ez így f*ul hangzik, de mi pasik nem értjük a virágnyelvet. Mi direktebbek vagyunk. Szimplán a moziban integess neki hogy oda üljön a közeledben, beszélgessetek mint két ember, aztán mozi után kérdezz rá hogy lehet e közzétetek több is?


Igent vagy nemet fog mondani. Neked semmi más dolgod nincs csak fapofával elfogadni a negatív és mosolyogva fogadni a pozitív választ. Nincs vesztenivalód. Az élet meg túl rövid ahoz hogy hetekig ezen görcsölj. Különben is egy év múlva már időpontod van nálam. 😎

2022. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
más dolog, remélem tisztában vagy vele, hogy az említett legjobb barát valószínűleg beléd van zúgva
2022. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!😊

A moziban sajnos nem volt ott :(, de hétfőn úgyis suli és tudom, hol lógnak általában délután. Más kérdés, hogy el fogom bénázni :/

#3 mindenki ezt hiszi, de nem. Nálunk ez szokás hogy csak kettesben vagyunk néha, de mindig nagyon baráti a hangulat. Meg is beszéltük, hogy nem akarunk többet egymástól, mint barátság.

#2 köszönöm az időpontot😂 legalább egy van, ha már örök szingli maradok :/ és igen, azt már tapasztaltam a sok fiúbarát csajozását végignézve, hogy mennyire nem fogják a női jeleket. Csak az a baj, hogy ha csak így eléállok és nemet mond, azt mindenki tudni fogja utána, én pedig nagyon nem szeretnék a pletykák középpontjában állni. Ráadásul a haverjai nem hiszem, hogy nagyon bírnának engem :/ meg picit megfelelés-kényszeres is vagyok, nem szeretem, ha rosszat gondolnak rólam az emberek. De nyilván ha csak ábrándozok abból nem lesz semmi, szóval valamit lépnem kell :/

2022. szept. 30. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:07


Van az a mondás,, hogy sosem érsz célba ha minden kutyánál megállsz aki megugat...

Igen benne van a pakliban, hogy nemet mond. Igen benne van a pakliban, hogy pletyka tárgya leszel. És akkor mi van? Mit számít, hiszen pár hónap múlva mentek ballagni, érettségizni, főiskolára/egyetemte. Hidd el nekem, hogy nem veled lesz tele a suli. Biztos hogy lesznek akik erről pletykálnak de azt el kell engedni. A cél a fontos.

Viszont ha most megpróbálod, csak nyerhetsz. Ugyanis vagy igent mond, és lesz közös hetvégi program. Vagy nemet mond, és akkor magadban át tudsz szakítani egy gátat és később már nem érzed idegennek azt hogy önállóan lépj és elvedd azt amit a tiédnek gondolsz.


Ne érdekeljen olyan emberek gondolatai és szavai akik a nevedet se tudják a suliban 🤷‍♂️

2022. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5 hát ez azóta se sikerült :((

Már egyszer rászántam magam, hogy na akkor elhívom suli után valahova, vagy csak ott maradok vele infó fakton, de aztán a baráti társasága elkezdte elég durván bullyingolni a legjobb barátomat. Utóbbi igyekszik ugyan leplezni, de irtó rosszul esik neki ez az egész, muszáj éreztetnem vele, hogy 100%-ban mellette állok. És pár napja megtudtam, hogy a fiú aki tetszik is azt hiszi, hogy a bff-emmel együtt vagyunk csak titkoljuk. Legalábbis van egy ilyen pletyka, amit elvileg ő is igaznak hisz.

Őszintén nem tudom, innen hogyan tovább. Olyan hülye problémáknak tűnnek még nekem is mindezek, pedig valójában a barátságot választottam a szerelem helyett. Mondjuk most az orosz irodalomért vagyok oda, de ez olyan Romeo és Júliás :(( egyrészt úgy érzem, megérte, mert a barátomnál jobb ember szerintem nem létezik és vele valahogy minden jobb és könnyebb; másrészt viszont azt a fiút meglátva meg felrobbanok a vágytól. Szeretnék már felnőtt lenni, mert akkor nem lennék ennyi kicsinyes emberrel összezárva és nem kéne választanom.

2022. nov. 11. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!