Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves fiú és 16 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiú és 16 éves lány között lehet valami, nem túl nagy korkülönbség? 18/f

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik de még csak 16 éves. Szerintetek sok különbség lehet egy 18 és egy 16 éves között? Úgy értem hogy mentálisan, mennyire lehet komoly? Egyébként én is elég gyerekes vagyok még
aug. 29. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Nem.
aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha te is egy kicsit gyerekesebb vagy, akkor simán. 16 évesen lehet komoly.

Persze ez is ember függő, de így általánosítva 18 és 16 éves között lehet kapcsolat.

aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen oké 👍


Akkor lenne baj, ha 13 éves lenne

aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen ideális.
aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
59%
nagyon nagy, ilyen korban még sok 2 év majd ha 3945 évesek lesztek belefér, most még csak maximum 10 perc korkülönbség fér bele
aug. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Általában a fiúk később érnek, ezért szerintem kb ennék ideálisabb nem is lehetne a korkülönbség
aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kinguskaah válasza:
Nem nagy.
szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!