Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez most így?

Figyelt kérdés
A fiúcska úgy gondolta egy hónapja hogy jó most nem fog írni többet (hosszú sztori igazából de az se az én hibám volt az fix) és ez amúgy elég jól ment neki máig. A semmiből írt valami hülyeséget. Én válaszoltam rá persze mert igazából nekem semmi problémám nincs vele de konkrétan azután már nem is akarta folytatni a beszélgetést. Én próbáltam feldobni valami újat de az se fogta meg igazán. Kérdem én hogy akkor ennek most így mi értelme volt??

aug. 26. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Bolond. Ne foglalkozz vele.
aug. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Senki se tudja, de kár is agyalni ezen.
aug. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
had rá a francba, azon legyél hogy szabaduljál meg ez ilyen idiótáktól! a saját érdekedben
aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Csinálj egy tartalék fiókot egy új freemail-lel, írj rá ismeretlenül, faggasd és lehet kiderül nem is fiúcska, kiderül, ha hamist kort hazudott be, de az is kiderül, miért nem írt Neked, amikor megmondod, hogy Te vagy az…. Én sok kamust buktattam így le. Vagy ha hoteles volt, idegenül ráírtam, visszaírt, aztán szembesült vele, hogy velem beszélt és égett a képe… Meg lehet ezeket fogni és nem mind idióta, ne írjatok baromságokat.
aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó maga a feltevés jó lenne csak ismerjük egymást valóban is. De valóságban is ilyen semmit mondóan viselkedik.
aug. 29. 23:49

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!