Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, hogy mièrt szakítot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hogy mièrt szakított velem?

Figyelt kérdés
Az egesz ugy kezdodott hogy rairtam, aznap este hajnal 4ig beszeltunk, kovetkezo napokban is hajnalokig. Kuldtunk egymasnak kepeket, sziveket kuldtunk egymasnak, vigyazz magadra, puszi az uzenetekben. Aztan talalkoztunk ahol 2 orat beszeltunk setalva. Aztan aznap este megint osszefutottunk, ahol csokkal zartuk a talit. Ra 2 napra megint taliztunk ahol 5szor csokoloztunk, jol elbeszelgettunk, megnevettettem ot. Azota megirta nekem hogy nem illunk ossze ezert igy szakitunk. Tenyleg nem ertem, hogy miért nem illunk ossze amikor ilyen jol indult a kapcsolatunk hogy jokat beszelgettunk, szeretjuk egymast. Valaki eltudna mondani nekem hogy miert van ez igy?

júl. 28. 22:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem siman beszelt parhuzamosan mas csavoval, esetleg talalkozott is. Aztan rajött hogy az jobban kell neki.

Vsnnsk ilyen lotyok.

júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tőle kéne megkérdezni.
júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át miről beszélgettetek, mert ha mondjuk már a közös nyaralást tervezted, és közbe elmondtad mennyire szereted, az elég riasztó tud lenni 2 nap ismeretség után.
júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!