Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értékeli még a mai világban a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értékeli még a mai világban a lányok , ha egy fiú nem feküdt össze mindenkivel aki szembejött vele, mert még nem talált egy normális párt magának?

Figyelt kérdés
18 vagyok.

júl. 17. 20:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve lehet e még olyan lányt találni akiről ugyanez elmondható? Mert nem nagyon van ilyen az ismerettségemben.Szerintem nem tiszteli meg magát semennyire az, aki fűvel-fával összeáll.
júl. 17. 20:04
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Csak mert te incel vagy, az nem azt jelenti, hogy mindenki fuvel-faval összeáll. Én semmi szín alatt nem kezdenek ilyen pasival, mert tapasztalat, hogy miután végre kellett valakinek, kinyílik a csipaja és egyből meg akar csalni.
júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
#1 A vallásos lányok egy része például ilyen. Egyébként nem hinném, hogy ez egy olyan nagy dolog, amire büszkének kell lenni. Pláne így, hogy érzésre frusztrált vagy emiatt.
júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
A nők azt szeretik általában, ha a férfi tapasztalt. De biztos találsz normális lányt, aki szintén nem dugott random mindenkivel, akire felizgult hirtelen. Sok sikert ehhez.
júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
2 es, ne nevezd incelnek azt a fiut aki tisztesseges, mint en es nem szexel a naszejszakaig. Jelentem a valaszod, konnyen lehet. Aki fuvel-faval szexel, az menjen a majmok koze az oserdobe
júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
#5 Mi alapján jelented?
júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
🤪 a nem feküdt össze vagy nem tudott szexelni két nagyon más dolog. 18 éves kor felett kezd ciki lenni ha abszolút senkivel nem voltál. Teljesen mindegy mit mondanak a lányok a tapasztalt srácokat szeretik ami szintén nem egyenlő a mindenkivel össze fekszekkel. És sajnos azt se nagyon értékelik ha normális , kedves vagy mert az nem menő. Nem vagy tökös. Ez a stílus max 25-30 környékén lesz kívánatos, miután már ők is mindenkivel össze feküdtek
júl. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 October15 ***** válasza:
84%

Persze, látom magam előtt azt a tinilányt akinek az ismerkedős kérdések között szerepel az, hogy hány lánnyal és lányonként hányszor szexeltél és nagyon de nagyon beléd fognak esni ha elég alacsony számot mondasz... XD


Szerinted mégis mikor merül fel ismerkedés közben ez a kérdés?


Megválaszolnám az egész tinipárkapcsolatok kategóriát 1 mondatban: 32 éves vagyok, egyszer nem kérdezték még meg tőlem ismerkedés közben, hogy milyen autóm van, mennyi pénz van a bankszámlámon, hány nővel szexeltem eddig, mekkora a farkam ja és nem, ja WC ülőkétől nem esel teherbe. :D [Bocs ha outdated a referencia. Vén fsz vagyok.]

júl. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalatlanság nem hinném, hogy ciki, persze ha totál béna vagy, az más.
júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz szerintem ebben a korban, ha még nem szexeltél, én sem és még nagyon sok fiú és lány haverom van így és tök normális kapcsolat van köztünk. Biztos van még rajtam kívül is sok csajszi akik nem ez alapján mondanak véleményt egy fiúról. 18L
júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!