Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mentetek szét az exetekkel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mentetek szét az exetekkel?

Figyelt kérdés

júl. 9. 19:34
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
79%

Mert beteg lettem és neki egy beteg ember nem kellet.

Kevesebbet tudtam dolgozni igy kevesebb lett a pénz is ja és kevesebb lett a szex is.

Ezért kereset magának egy pénzes pasit.

Meg is találta egy idősebb mama pici fiát tele pénzzel.

Így lett vége 28 évi házasságnak és így szerető feleségből egy pénzéhes k.va.

júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Nincstovább ***** válasza:
62%

Melyikkel? xD

Tini koromban leginkább azért, mert megijedtem, amikor komolyra fordult volna a kapcsolat. Aztán volt amelyik megcsalt (azóta is ír minden évben szülinapomra, hogy nem-e akarok valamit összehozni vele. Én pedig minden évben kifotózom és elküldöm a feleségének :)) Volt egy alkesz, érthető okokból szakítottam… volt aki túl komolytalan volt hozzám, stb…

33/N

Házas vagyok, nem kérek privit ;)

júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%

Másba szeretett bele.


A kérdező is szakított, vagy csak a közelében van?

júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
#13 Hát nemrég a közelébe voltam,de azóta meg lett oldva a probléma
júl. 11. 21:01
 15/24 anonim ***** válasza:
Mert félig lezbi volt
júl. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy kontroll mániás f@sz voltam és próbáltam elnyomni. Egy idő után felnyílt a szemem de már késő volt
júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
#16 ezt hogy érted h próbáltad elnyomni?
júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: jól megvoltunk, de egyikünk se volt szerelmes így utólag belegondolva. Logikus elveken voltunk együtt, jó kapcsolatunk volt, soha nem volt balhé. 1 év után kezdett eltávolodni, azzal kezdődött hogy egy ismerősömnek irogatott (a csajnak bejött az exem, aki tudta hogy én nem kedvelem a lányt pont emiatt) ezután próbáltuk megmenteni,de egy hónapra rá bevallotta hogy nagyon vágyik más nőkre, de nincs konkrét személy. Lett egy két hetes szünet, de megvolt a szakítás előtte. A szünet alatt nem keresett én pedig eldöntöttem másodjára is a véglegest. Szakítottan vele, nem jóba de nem is annyira rosszba váltunk el. 21 voltam, nem akartam az éveim pocsékolni olyanra, aki nem őszintén szeret🙃

A szakításunk után összejött egy csajjal akinek ugyanaz a keresztneve:D nekem azóta sem volt párkapcsolatom, de sok komolyabb ismerkedésem volt pofára esésekkel stb-vel

júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Hát a kontroll mánia és elnyomásból egyáltalán nem erre gondoltam :D

Például hogy nem hagytál neki valamit vagy ilyesmi.

Az nem kontroll mánia ha nem szeretnéd hogy más nővel legyen. ugyanis ez a normális egy kapcsolatban.

júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Mert képtelen voltam elfogadni, hogy ő legyen a főnök...

De a második bosszút állt érte rajtam sok sok misivel....

A mostani szerelmemmel már másképp bánok.. Ha az élet úgy hozza ő lesz a harmadik...

júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!