Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit csináljak hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Johannavajna kérdése:

Segítség! Mit csináljak hogy a barátom rám (is) hallgasson ne csak az anyjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a gond hogy a barátom anyukája elég furán viselkedik. Állandóan orvoshoz viszi a barátom, pedig semmi baja, mindenféle diétát kell tartania nem ehet tejes dolgokat meg semmit amibe bármilyen tejtermék van és most a legujabb hogy glutént sem, pedig semmire sem allergiás... a barátom azt mondja

hogy azért mert fogyott 3 kilót,ami talán tényleg ijesztő de nem glutén diétára kéne fogni hanem elvinni orvoshoz aki talán elmondja mi a baj vagy beutalja szakemberhez.

Viszont róluk azt kell tudni hogy

nem mennek orvoshoz "mert az

orvosok sosem segítenek" hanem

legtöbbször az anyuka barátnőjétől

kérnek tanácsot aki amúgy

gyógymasszőr....a legjobb hogy a

barátom nem hallgat rám hiába mondom hogy orvoshoz kéne menni, meg hogy úgy nem fog gyarapodni ha mindig megvonnak tőle valamit,(vagyis egy csomó kaját nem ehet ok nélkül) de neki az anyja szava szent és mindig azt csinálja amit ő akar és nem veszi figyelembe az én érveimet.



júl. 3. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Az hogy nem eszik tejterméket vagy glutént nem feltétlen rossz.

Egy csomó hiper szuper feldolgozott élelmiszer etetnek meg velünk.

2 hónap alatt fogytam 25 kg nem vagyok rá túl büszke, mert sok problémám van belőle. De ha ő 3 kg fogyott az még nem tragédia, az is fontos mennyi idő alatt.


De ha azt mondod, hogy az anyjára hallgat nem fogsz tudni semmit se tenni. De lehet csak sziplán szeretné az anyja ha egészségesen étkezne.

júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

"Állandóan orvoshoz viszi a barátom, pedig semmi baja"


"Viszont róluk azt kell tudni hogy nem mennek orvoshoz"


Most akkor mi van??

júl. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egyikőtöknek mennie kell, végleg
júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hány évesek vagytok de annyira nem is fontos.Egyrészt a a barátod kicsit is nem antiszoc akkor tudja hogy ez normális amit az anyja művel. Másrészt ha tudja is... ő ilyen környezetben nőtt fel lehet már megszokta, vagy meg is próbált már ellentmondani az anyjának de nem sikerult... passz az apukája?
júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 vagyok annyival egészítemném ki hogy én anyám is ilyen valamilyen szempontból( azt most nem fejteném ki) de apám meg mellette van tok mind1 mit mond, csak több évig tartott mire sikerült valamire jutnom anyámmal... például engem ebben az évben hagyott eloszor hogy este 7ig(?!) kint lehessek és 17/F vok. szval, ha a barátoddal meg is érteted hogy mizu, az anyja attól még nem fogja hagyni ha gondolod írhatsz privátban több infóval szívesen segítek
júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!