Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mosolyognak össze mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mosolyognak össze mikor meglátnak?

Figyelt kérdés
Egyre többször látom azt mikor éppen az utcán vagyok hogy random fiúk (többen szoktak lenni tehát egy fiú társaság) mikor a közelükben vagyok össze néznek és nagyon mosolyognak, és egyszerűen már el vagyok keseredve hogy mi a franc van rajtam?!! Egyébként nem járok kihívó ruhákban sem kivágottban, semmi nincs olyan rajtam ami vicces lenne. Ha lila hajam lenne megérteném hogyha mosolyognának, de így nem értem.

#mosoly #El pirul
jún. 18. 13:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy szép vagy, bejössz nekik, és ez azt jelenti, hogy "nézd de jó nő". Azt szokták mondani, hogy ha sokan megnéznek az utcán, azt azért van, mert szép vagy (nyilván extrém eseteket leszámítva xd)
jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Kép?
jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Valszeg bejossz nekik. Nekem is szokott lenni rendszeresen faszikent. Egyszer elment mellettem 2 csaj es az egyik mondta a masiknak, hogy "na ez pont az eseted volt".
jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Mosolyognak, vagy röhögnek? Nem mindegy.
jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Biztos vagy abban, hogy rajtad nevetgélnek?
jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
1-es, egy értelmes férfi olyat nem momd, hogy jó nő. Esetleg azt hogy szép lány. Világos? Kultúra, barátom! Kultúra!
jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#8 miért nem mondhatna?! Semmi baj nincs vele
jún. 18. 18:51
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 így van
jún. 18. 18:53
 9/17 anonim ***** válasza:
6. Miből gondolod, hogy értelmes férfiak, akik elmennek mellette? xddd Nem tudom, milyen pasinak lenni
jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Egyre többször látom azt mikor éppen az utcán vagyok hogy random fiúk (többen szoktak lenni tehát egy fiú társaság) mikor a közelükben vagyok össze néznek és nagyon mosolyognak,"

Hát még ha hallanád is miről beszélnek veled (vagy más nőkkel) kapcsolatban...

jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!