Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt valaki érti?😂

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt valaki érti?😂

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, meg ismertem egy lányt sokkat beszéltünk neten. Eleinte nagyon jól indult mindenről el tudtunk beszélgetni ami tök jó, de éreztem valami olyasmit mint ha a lány nem közeledne felém nem sok mindent kérdezet rólam, nem flörtölt vissza szoval ugy voltam vele meg kérdezem mit is szeretne tőlem mert nem hagyott nyugodni ez a dolog. A válasza az volt hogy megy el 1 hónapra külföldre szóval úgy éreztem gyenge ki fogás de mondom beszélgetek ugyan úgy vele. Meg beszéltünk egy talit ami nem volt annyira vészes bár sokat beszélt az exéről hogy mekkora egy ‘’bunkó gyerek’’ stb.. Utána ugyan úgy beszélgetünk de azt vettem észre picit ignorál néha szóval picit elegem lett és meg írtam neki hogy nálam ezzel csak el veszíti az érdeklődését, persze azt írta nem viccből ignorál mert ha nem akarna velem beszélgetni nem írna de azért nekem érdekes hogy minden órában van valami dolga és fél vagy óránként válaszol. (De ha le ghostolom próbára teszem akkor ugyan úgy rám ír) ezt valaki érti? Vagy mit szeretne tőlem az illető barátkozni? nem tudok már ezen ki igazodni 😆

jún. 10. 13:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja már meg valaki, mi a bánatnak kellene bárkinek készenlétben állnia, hogy mikor írnak neki, akkor azonnal válaszoljon?!


Ti mikor ÉLTEK, dolgoztok, tanultok, éltek családi, baráti életet, művelődtök, ápoljátok magatokat, a szűk és tágabb környezeteteket?!


Nem îrt azonnal?! Te jóságos Isten?!

jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!