Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok és csajok mennyi az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok és csajok mennyi az a korkülönbség ami még elfogadható párkapcsolat terén? 18 évesnél idősebbek is válaszolhatnak.

Figyelt kérdés

máj. 25. 11:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
a kor csak egy szám.
máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem sincs csoda szám, ami minden esetben beleférne, ez sokmindentől függ. Csak a saját tapasztalatom tudom leírni. 18 vagyok most, 22 éves korig nem zavarna egy fiú kora sem. Ha esetleg valaki öt évvel lenne idősebb nálam, az kicsit fura lenne de ha annyira kedvelem, akkor nem emiatt fogom otthagyni. Ellenben fiatalabbal nem szívesen jönnék össze (persze egy év nem oszt, nem szoroz)

Ha 16 évesen kérdezték volna meg ezt tőlem, akkor max két év fért volna bele, és fiatalabbnak esélye sem lett volna.

máj. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem tini korban olyan 2-3 év, ami életkor előrehaladtával kinyúlik.

Ismerek olyan párt akik köz 1-2 év sincs és olyat is ismertem akik közt 17-18 év (nem emlékszem pontosan) volt és amíg a halál el nem választ, jóban-rosszban hűségesen és jó/pozitív féle társai már sajnos özvegység, de még mindig tart.

máj. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
Így hogy mindig mindenhol mások diktálnak neked hogy mi az elfogadható az életedben, persze hogy nem kellesz döntésképtelenül a korodbelieknek.
máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 VZ2 válasza:
76%
Nem számít a kor. Nézd meg Macront (1977) és feleségét (1953). Vagy nézd meg az egykori színészünket Tahi Tóth Lászlót (1944) és feleségét Kárászy Szilviát (1962). Hogy extrémebb vízekre evezzünk, itt van Kodály Zoltán (1882) és a még mindig élő Péczely Sarolta (1940) házassága. Vagy Mary Zsuzsi (1947) és egyik szereleme (név ismeretlen) (1987).
jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
15. ezekben az esetekben azért én minimum megkérdőjelezném az őszinte szerelmet
jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 VZ2 válasza:
53%
16. Nincs mit megkérdőjelezni. Nézz utána a neten. Akiknél érvényes lehet, amit írsz, az a (Palácsik)/Vajna Tímea meg a Várkonyi Andrea félék és nem a korkülönbség függvénye.
jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!