Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok és csajok mennyi az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok és csajok mennyi az a korkülönbség ami még elfogadható párkapcsolat terén? 18 évesnél idősebbek is válaszolhatnak.

Figyelt kérdés

máj. 25. 11:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem tiniként 2-3 év teljesen oké. Sok múlik persze az adott személyeken és vannak kivételek, de általában az 5-6 évnél nagyobb korkülönbség már túl nagy szakadék szokott lenni.
máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
A tökéletes 4 év a fiú javára, ezek a kapcsolatok maradnak meg a legnagyobb eséllyel. Minél nagyobb ettől az eltérés bármelyik irányba, annál jobban csökken a kapcsolat tartósságának esélye.
máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Nincstovább ***** válasza:
71%
Szerintem is nagyon max 5-6 év a férfi javára. Persze ez attól is függ, hogy a leányzó hány éves. 16 alatt szerintem 1-2 év inkább, márcsak az élt ritmus miatt is :)
máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Korosztályonként és személyenként más és más. Amikor 17 voltam, engem az is zavart, hogy a fiú 4 évvel idősebb volt. Pedig érett lány voltam, de volt még 2 évem még a gimiből is, ő meg már szinte a szakdolgozatát írta... Teljesen más életszakaszban voltunk. Persze, ugyanez a korkülönbség 2-3 év múlva már nem számított volna.
máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Kor (korszak), kor (életkor), jellem függvénye.

Ahogy utaltak rá, a lényeg, hogy a 2 fél azonos szinten legyen és az életének ugyanazon szakaszába járjon.


Régebben simán lehetett abszolválni 10+ korkülönbséget; pl szüleim között is sok volt, de ma már a lányok tiniként annyira gyerekek, hogy ez esélytelen. Testileg korán érnek, de érzelmileg és agyban sokkal később, mint az egy generációval felettük lévők.


Szóval ha mégis kell mondani egy számot:

a srác életkora 15-20%-kal lehet magasabb szerintem.

máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig az értelmes válaszokat :)
máj. 25. 15:15
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Pontosan hogy érted?

Mind2 fél 18 alatti, vagy az egyik, vagy mind2 18+?

máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Második és harmadik verzió.
máj. 25. 17:29
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

13-15

15-17

máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Ezek a konkrét évszámok butaságok. A két ember személyétől függ. Nyilván egy 35 éves ne egy 15 évessel álljon össze, de na. 16 évesen is lehet egy lány nagyon érett, céltudatos orvosi egyetemre készülve egy 22 éves fiúval, aki szintén valami komoly egyetemi szakon van, de egy 16 éves bulizós lány is lehet egy 8 általánossal rendelkező, szüleivel lakó nem dolgozó 22 évessel. A körülményektől és a felfogástól függ.
máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!