Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ami belefér nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami belefér nektek egy első randin?

Figyelt kérdés
Lányok mi az ami belefér nektek az első találkozásnál egy olyan sráccal, akivel eddig csak beszélgettetek? Puszi, és kézenfogva sétálás? Vagy a kézfogás már sok? Csók az gondolom a legtöbb lánynál még nem.
2023. aug. 15. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én anno barátnőmmel nem fogtuk egymás kezét, de a találkozás végén volt egy csók, másodiktól fogtuk is egymás kezét meg gyakoribb volt, de az első tali végéig semmi. Viszont emberfüggő, kinek mi.
2023. aug. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Én egy csóktalan randit nem neveznék sikeres randinak. Mindhárom kapcsolatomban első randin volt csók, lightos tapi, és tudtuk hogy ebben van még több.
2023. aug. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Szex, az még belefér, több nem. 😋😂
2023. aug. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Beszélgetés, bók, flört
2023. aug. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én srácként úgy látom, hogy egy puszinak bele kell férnie. Jó dolog, ha van egy kis útmutatás, hogy jó irányba haladnak-e a dolgok. Ahogy #2-nek a csókmentes, nekem egy puszimentes randi sikertelen.
2023. aug. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Igazabol nekem minden ha meg van a kemia
2023. aug. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
90%
Szerintem ez korfüggő is, hogy mi fér bele és mi nem. Nekem 16 évesen lett először barátom, az első randin már volt csók is, egyáltalán nem éreztem úgy hogy túlzás lenne. Így legalább egyből tudtuk hogy megvan az a bizonyos "kémia".
2023. aug. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Tudok egy 14 éves lányról, aki első randin dugott egy 17 évessel.
2023. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Nálam az első randi arról szól, hogy élőben megvan-e a vonzódás. Azelőtt mivel javában online ismerkedek ezért akár egy hónapot is várok az első randi előtt. De ha élőben is találkozunk akkor én szexet is szeretnék. Ha az is stimmel neki is meg nekem is onnantól már simán mondom, hogy együtt vagyunk.

19L

2023. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!