Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin fontos az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin fontos az első csók, vagy belefér 3-4 akár ettől több alkalom is?

Figyelt kérdés
Mivel eddig egyszer volt kapcsolatban részem (ott az első randin volt csók, de 2 hétre rá szakítottunk), ezért nincs sok tapasztalatom ezzel kapcsolatban, illetve jó randi helyek is érdekelnének.

2020. okt. 29. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha már előtte ismertétek egymást akkor lehet róla szó, ha nem akkor szerintem semmikép.
2020. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Ez rajtatok múlik. :)
2020. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Én meg várnám a második randit, akkor derül ki, hogy érdeklődik-e irántad, nem kell elkapkodni
2020. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Attol fugg milyen a csaj. En ismertem az elso sracot, akivel egyutt voltam, mar korabbrol is, megsem akartam elso randin csokot, pedig mar nem tini voltam. Ha peldaul haza kisered es siman elkoszon egy olelessel, az kb tutira vedd hogy ne kezdd el csokolgatni. Viszont ugye vannak csajok akik elso randin ha nincs csók, mar dobnak ki mint macskat xarni. Ez altalaban a ribizli kategoria. A randin szerintem latnod kell mar hogy mire vevo. Meg persze lenyeges lenne hogy hany evesek vagytok.
2020. okt. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1. randin a puszi elég szerintem.
2020. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!