Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszélgetnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszélgetnétek egy fiatal lánnyal így? (fiatal azt jelenti hogy 14-15 éves)

Figyelt kérdés

Én idősebb vagyok, jövőre megyek 10.osztályba ő meg jövőre jön 9-be.

Beszélgettünk és hamar kihal a beszélgetés mert elég unalmas lány, akármit kérdezek semmit nem mond. Kérdeztem van-e hobbija, nincs... Kérdeztem akkor mit szokott csinálni, zenét hallgat, telefonozik... Mit kérdezzek tőle hogy folyékonyabb legyen a beszélgetés?


2023. júl. 24. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen helyzetben megmondanám neki, hogy vagy tesz ő is valamit a beszélgetésért, vagy akkor ennyi.

A másik opció, hogy nem írsz neki. Ha nem ír többet, akkor nem érdekled.

2023. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Tipp: mindenről beszéljetek, szituációkról, beszélj mi történik veled, hadd, hogy reagáljon, ő mit tett volna ilyen helyzetben, stb.
2023. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas lánnyal miért akarsz beszélgetni?
2023. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mert
2023. júl. 24. 21:42
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem amúgy, hát mert szimpi és lehet nem is unalmas csak nem akar megnyílni vagy nem tudom.
2023. júl. 24. 21:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok biztos benne, hogy ez a lány szimpatizál veled. A lányok többsége imád magáról beszélni de csak a megfelelő embernek. Persze az is lehet, hogy szimplán ennyire agyhalott, szóval én a helyedben hagynám, mert sehogysem jársz jól
2023. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted érdekled őt?

Mert nem úgy tűnik ebből.


Küldj neki vicces videókat, vagy meme-eket pl arról, hogy a csaj nem válaszol semmire

2023. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ilyen csendes, visszahúzódó vagy nem érdekled. Szerintem hagyd, mert nem fogsz vele haladni így. Vagy ki tudja, talán megnyílik előtted csak próbálkozni kell. De az rengeteg energia, de ha neked megéri...
2023. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Haljak meg, ha értem a pasikat, komolyan...

Dögunalom a csaj. Akkor?

Kapcsolatot akarsz tőle? Nem, mert dögunalom emberrel nem akarunk kapcsolatot.

Meg akarod dugni? Hajrá, akkor ne a szádat tépd.

2023. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod ezt meg neki? "Figyu, úgy érzem, hogy nem igazán reagálsz érdemben arra, amit mondok. Érdekellek én téged egyáltalán? Mert ha nem, akkor hagyjuk a témát". Ha pedig az a válasz hogy nem, akkor tényleg hagyd a 'csába
2023. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!