Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknak szól a kérdés, de ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak szól a kérdés, de ha lányként voltál ilyen szituban légyszi írd meg te is?

Figyelt kérdés

Volt már olyan,hogy a barátnődet előttetek kínos helyzetbe hozta egy másik csaj (esetleg a barátnője)? Mondjuk kihívta egy szkanderre,vagy fitogtatta hogy ő miben jobb stb. És mi lett ennek a vége?


Ja és ha kérhetem fejtsétek ki részletesen,mert azzal,hogy igen vagy nem nem igen tudok mit kezdeni.köszi!


2023. febr. 15. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
A barátnője ugy gondolta, hogy a hatalmas melleit érdemes minél közelebb tudnia hozzám, miközben a nem akkora hatalmas mellű párom ott volt mellettem. Valami rohadt kellemetlen helyzetet generált az egésszel, vihorászott, tette a hülyét. Megmutattam hol a helye, alaposan leállítottam.
2023. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Korcsolyázni voltunk és szembe jött velünk (azaz a menetiránnyal is szemben) egy csaj, aki majdnem összeütközött a barátnőmmel és még ő kezdett ugatni, hogy "nem kéne korizni, ha ügyetlen vagy". Amit ezután mondtam, arra nem vagyok büszke, de legalább többet nem pofázott.
2023. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, mivel ez szerintem elég arrogáns és durva, kinevetném. Van egy barátnőm, akit sok mindenért szeretek, és odajön egy ilyen faragatlan valaki, hogy ő miben jobb, inkább nevetnék ezen, hogy mennyire el van tévedve. Persze én már öreg vagyok. 50. Szóval ne ezen mérd magad. Biztos van nálad jobb lány, meg nálam jobb fiú. Ettől ti még együtt vagytok. Ha a srácod viszont átpártol a másik lányhoz, mert az lenyomott szkanderben, akkor nem sokat ér az a srác neked. Szóval bízz magadban, szeresd magad.
2023. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!