Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen volt az 1.párkapcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az 1.párkapcsolatod?

Figyelt kérdés

2022. dec. 8. 17:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
55%
De ez engem hol érdekel? Félisten ADONISZ vagyok, mint mondottam vala.
2022. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
17 éven felül lesz..
2022. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

12 éves koromban, és több mint egy évig együtt voltunk

16/L

2022. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Még nem volt

19/l

2023. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én, nagyon rágódtam e miatt, és gyűlöltem magam. (Aki szintén így érzi magát, annak írok itt.) De ezt nem javaslom senkinek sem, mert nem lesz tőle jobb semmi. Inkább azt tanácsolom, hogy élje az életét, legyen tevékeny, fogalmazza meg, hogy mit szeretne az életben csinálni, ezt kezdje el (előkészíteni) és e mellett járjon emberek közé, vagy akár célzott ismerkedős alkalmakra (pl. sok helyen van villámrandi, vagy ismerkedős kirándulós csoport). Tehát a lényeg, hogy ne töltse ki az életedet az, hogy jaj, én még szűz vagyok, de nyomorult vagyok. Hanem fogadd el ezt magadban. Pláne, ha valaki még húsz alatt van, semmi gond nincs ezzel. Jó? Szóval szeretetre méltó, egyedi ember vagy, aki sok mindenből áll, az életének sok része van. Ezek közül csak egy a párkapcsolat.

Na, én nem így csináltam, hanem iszonyú energiákkal gyűlöltem magam és a világot is, ez teljesen felesleges és önpusztító, önsorsrontó volt.


Aki nagyon bele van ragadva az öngyűlöletbe, önsajnálatba, és úgy érzi, hogy ő nem érdemli meg, hogy társa legyen, az depresszió, az ilyen ember ne halogassa, menjen el önismereti csoportokba, vagy pszichológushoz. Nekem erre lett volna szükségem, mert annyira be voltam görcsölve, hogy a hozzám közelítő lányokat is elutasítottam. Legyetek szabadabbak és érettebbek ennél! :-)

Aki szeretne erről beszélgetni, írhat, hátha tudok segíteni.

#18 voltam.

2023. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha majd lesz partnered, akkor sem biztos, hogy minden ok lesz az ágyban. Akkor lehet érdekes ez a könyv esetleg: [link]
2023. dec. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!