Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeplős váll tényleg rosszul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeplős váll tényleg rosszul néz ki? Ha azt mondta rá hogy cuki, akkor lehetett őszinte?

Figyelt kérdés
az előző barátom mindig leszólta, hogy szeplős a hátam, és mindig mikor olyan felsőt vettem fel azt mondta, hogy mocskosnak nézek ki tőlük. Előtte nagyon szerettem, de most már nem merek olyan dolgokat felvenni amiben látszik. Most van egy fiú, akivel alakul valami, és ő egyszer meglátta, és mondta hogy tök cuki. Vajon csak bókolni akart, vagy tényleg így gondolja?
2022. szept. 21. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Sok pasi találja nagyon szexinek.
2022. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kép?
2022. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En nem latom, van akinek csunya
2022. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másképp gondolja, nincs olyan, hogy mindenkinek tetszik, vagy mindenkinek nem tetszik.


Ha a srác normális, és tényleg kedvel, valószínűleg őszintén mondta. Szerintem ne kattogj ezen. És ne hagyd, hogy az exed véleménye befolyásolja az öképed.

2022. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos.
2022. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En mindig is irigyeltem a szeplos lanyokat. Nekem tetszik.


Egy lany

2022. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ia cuki, szexi is lehet :)
2022. szept. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát így sok minden kiderült kép nélkül
2022. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!