Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy fiúval barátkoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiúval barátkoztok, ti szivesen mutatkoztok vele nyilvános helyeken a pasi kinézetétől függetlenül, vagy azért ha nagyon nem jön be,akkor inkább nem mentek vele sehová? Hogy van ez nálatok?

Figyelt kérdés
2022. szept. 9. 07:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólását! Van egy barátnőm, (szerintem túl jó nő hozzám) és nem tudtam hová tenni a viselkedését, társaságom keresését hiszen régóta barát, de soha nem jött szóba hogy több is lehetne, vagy hogy bejönnék neki. Pár napja viszont mondogatja hogy bárcsak ilyen személyiségű pasija lenne mint én, meg hogy nagyon sok közös van bennünk, jól kijövünk stb...fura....
2022. szept. 11. 07:51
 12/14 A kérdező kommentje:
Na meg hogy én jó pasi vagyok, mind a tíz ujjamra akadna lány, mivel nemrég mentem szét a párommal. Lehet csak bíztat. Pedig nem vagyok magam alatt, mindig jókedvű vagyok.
2022. szept. 11. 07:54
 13/14 anonim ***** válasza:
Szívesen összejönne veled.
2022. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát én srácként válaszolok de ez a téma érdekes.

Srácoknál általába ez kicsit másképp van mert magamból meg ismerőseimből kiindulva általába csak olyan lányokkal barátkozunk akiknek tetszik a külseje (ez nem azt jelenti hogy akarunk tőlük valamit csak valamiért aki nem szimpi külsőre azzal nem is akarunk barátkozni) tehát a legtöbb srác bárhol mutatkozik a lány barátaival. De amúgy fordítva is mert nagyon sok esetben a külsejük miatt vannak friendzoneban srácok, és ettől függetlenül ugyan úgy eljárnak velük a lány barátaik bárhova akármilyen sz4rul néznek ki. Mondjuk mi némelyik lány barátommal el is szoktuk játszani hogy együtt vagyunk ha épp olyan a story hogy poén vagy valamelyikünk le akar koptatni valakit :D 19/F

2022. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!