Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy fiúval barátkoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiúval barátkoztok, ti szivesen mutatkoztok vele nyilvános helyeken a pasi kinézetétől függetlenül, vagy azért ha nagyon nem jön be,akkor inkább nem mentek vele sehová? Hogy van ez nálatok?

Figyelt kérdés
2022. szept. 9. 07:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja még annyit hozzá, hogy ő szokott elhívni, vagy elkisérni engem ha megyek valahová.
2022. szept. 9. 07:06
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Barátokat hasonlóan választunk, mint párt. Akivel nem mutatkozol szivesen, az nem lesz hosszú távon a barátod.
2022. szept. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki a barátom, akkor nem igazán érdekel a külseje, hiszen nem azért bírom őt.
2022. szept. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el a barátaimtól, hogy szépek legyenek. A személyiségüket szeretem, bárhogy néznek is ki. Úgyhogy természetesen felvállalom őket, mutatkozom velük. Talán valami nagyon extrém eset lehetne kivétel, ha mondjuk konkrétan ijesztő a külseje egy betegség vagy genetikai rendellenesség miatt valakinek, de a "nekem nem jön be" nem indok.
2022. szept. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy hogy néz ki, hiszen a személyisége miatt barátkozok vele. Az hogy más mit gondol, egyszerűen nem érdekel.
2022. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

El sem tudom képzelni, hogy szégyelljem egy barátomat - mert te gyakorlatilag erről beszélsz.

Ha ilyen lenne, nem lennék igazi barát, és eláshatnám magam a föld alá.

2022. szept. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szégyellem a barátaimat, bárhogy is néznek is.
2022. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem érdekelt hogy néz ki a haverom, de az kicsit aggasztott mikor mindenki azt hitte majd mi összejövünk mert elvitt pl a forgalmi oktatásomra egyszer ami az isten háta mögött van meg néha hazadobott suliból mert ugyanakkor végeztünk. (nem a legszebb ferfi a foldon szegenykem)
2022. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak barátok vagyunk, akkor mindegy hogy néz ki. Ha meg együtt vagyunk akkor nyilván külsőleg is bejön.
2022. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fiú barátom, nem éppen jóképű a szememben, viszont emberileg nincs vele probléma. Mutatkozok vele bárhol, mert kedvelem mint embert. Barátokat nem kinézet alapján választok.
2022. szept. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!