Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor illik közölni társkeresé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor illik közölni társkeresésnél, hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Diagnosztizáltak nálam még korábban egy autoimmun betegséget, ami értelemszerűen sajnos gyógyíthatatlan és így életem végéig velem marad. Ettől függetlenül, mint ahogy az emberek többsége, én is szeretnék párt találni.


A kérdésem pont az lenne, hogy mikor kellene elmondani a másik személynek, hogy beteg vagyok? Nem akarom már rögtön az elején ezzel kezdeni. De azért túl sokat se akarok várni vele, mert ha ez zavarja a másik személyt vagy számára ez megváltoztat dolgokat, akkor nem lenne helyes vele szemben, hogy csak hetek múlva vagy még később közlöm vele a dolgokat. Szerintetek az ilyesmit mikor és hogyan kéne elmondani?



2022. aug. 10. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
második randin
2022. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tartom a legtisztábbnak, hogy az elején. Én annak idején a társkeresős profilomban is leírtam a saját betegségemet. Ha valakit zavar, azt x idő múlva is ugyanúgy zavarni fogja, ha meg nem, akkor már az elején se fogja zavarni.
2022. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetbem vagyok, régebben tettem is fel kérdést itt erről :) Én nem szoktam fejest ugrani a kapcsolatokba, hanem a lassabb ismerkedés híve vagyok, nálam ez első 3-4 randi szó szerint csak ismerkedés. Ha viszont ezek után is kölcsönös az érdeklődés, és úgy látom, hogy működhet a dolog az illetővel, akkor elmondom. Tehát amikor még nem vagyunk kapcsolatban, de már látszik, hogy mindkettőnk részéről lenne erre igény.
2022. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szivessa3 ***** válasza:
Szerintem nem kell sokáig ezzel várni, hanem érdemes akkor elmondani, amikor már picit jobban ismeritek egymást, mert ha a másik fél úgy gondolja, akkor még akkor kihátrálhat a dologból, de ha olyanok az érzései és a gondolatai, akkor meg fogja érteni és el fogja fogadni a dolgokat. Azért nem érdemes csak későn szólni, mert ha valaki emiatt utasít el téged, akkor lehet jobban fogja őt az bántani, hogy csak későn tudott róla.
2022. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Haaaaaat... ha spontan randi, akkor a 2. alkalommal beszelj errol! Ha tarskereso oldal, akkor ird bele a szovegbe! Igy tisztesseges! Sokan elfogadjak, s nem okozol csalodast! Ez hozzad tartozik! Sok sikert!
2022. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

#5 Nagyon sokan nem fogadják el.

Látássérült (azóta nős haver) mesélte, hogy annak idején, ő nagyon félt megírni, hogy mi a szitu, de minden egyes alkalommal a személyes találkozó előtt jelezte, hogy ne akkor érje a hölgyeket a meglepetés, de előtte már azért beszélgettek, hogy legalább az esélye meglegyen, hogy felkeltse az érdeklődést. Nagyon sokan szó nélkül eltűntek, volt aki korrekten megírta, hogy bár kedveli, de neki ez nem fér bele, ne haragudjon.

Egy ismerősnek meg egy csaj csak úgy neki esett, mert rajta szemmel látható jele van a fényképen, hogy "nem tökéletes", mégis mit képzel magáról, hogy társat próbál keresni?

2022. aug. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!