Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az első együttlétkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az első együttlétkor?

Figyelt kérdés

Szóval, szüzesség elvesztésről lenne szó.

Megismertem egy fiút, minden jó vele, érzünk egymás iránt meg minden, és nyilván tervbe van egy kapcsolatban hogy majd lefekszünk. Nem tudom ez mikor jön el de bele szoktam gondolni milyen lesz.

Hogy viselkedjek? Szűz vagyok még, szóval azért agyalok ezen ennyire, még így nem tudom ezt lazán venni. Amúgy mindent tudok már amit kell és vannak is tapasztalataim, csak még nem vesztettem el. Nem adtam magam akárkinek, de most ezzel a fiúval úgy érzem hogy el tudnám képzelni és szeretném is. Nem vagyok szégyenlős egyáltalán, jó testem van edzek is, szóval ilyen gátlásaim nincsenek. De lehet hogy zavarba leszek közbe, ami normális lenne. Én amúgy nagyon egy szenvedélyes vadabb de ugyanúgy romantikus lány vagyok, szóval a szexbe is az lennék. Nagyon heves, merész vad vagyok mindig ha úgy közelebb kerülök egy fiúhoz, vele is az lennék. De nem tudom szűzként ez mennyire jó. Mármint, hogy legyek vad ha pont akkor vesztem el és fáj is közbe? Olyankor gyengédségre lesz szükségem nem egyből vadságra meg mindent keményen. Úgy tudnám elképzelni hogy először még csak inkább szenvedélyes aztán majd ha belejövünk és élvezem, akkor lehetek vadabb.

Mit szeretnek ilyenkor a fiúk? Gondolom nem várják el hogy egyből vad legyél.

Tudom hogy valamelyik fiú a szűz lányokat szereti, valaki meg nem. Neki ezzel semmi baja nincs. Az elején el se hitte hogy az vagyok, de már megszoktam valahogy senki nem gondolná meg rólam hogy “ilyen nő hogy lehet még szűz..”

Írjátok meg amit fontosnak gondoltok és tapasztalatok is jöhetnek ha hasonlóképpen voltatok ezzel mint most én

19/L



2022. ápr. 19. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy film ez, hogy előre megtervezd minden jelenetét.

Légy önmagad, ahogy a helyzet hozza.

2022. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell így rá készülni :) ahogy az első mondja. Add önmagad. Ha jól érzed magad, legyél vad, ha faj, kérd, hogy legyen gyengédebb . Ha értelmes, akkor megérti és így fog tenni . A legtöbb lánynak fáj, és ezt szerintem a srácok is tudják, biztosan készül arra, hogy nem hirtelen elsőre lesz a legjobb alkalom, de általában a srácok nagyon értékelik, ha ok lehetnek az elsők, élj ezzel, és jelezd, mi hogy jó. :)
2022. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!