Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, lányok! Menniyre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, lányok! Menniyre számít a párotok lakhelye?

Figyelt kérdés
Áthívtam jövő hétre az új barátnőmet hozzánk. Nem rég újítottuk fel a családi házunkat, belülről egész jól néz ki, viszont annyi kacatunk van, nincs hova rakni. Kívül a egy fél kész garázs, és egy tároló rész amik megvannak dugig töltve lim-lommal, régi bútorokkal stb.. Kicsit aggódok, hogy barátnőm kiábrándul belőlem ezek láttán, esetleg igénytelennek tart engem és a családomat emiatt stb. Vagy mennyire számít egy párkapcsolatban ez? Személyes tapasztalatokra is kiváncsi vagyok!

2022. ápr. 2. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem számít, de olyan szempontból csak, hogy ne legyen kosz és igénytelenség, legyen rendesen takarítva. Ha felújítás miatt rendetlenség van, azt meg tudom érteni, el lehet magyarázni, de hogyha még évek múlva is mindenhol kupi lesz, az már kiábrándító.
2022. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem érdekel..főleg azért mert a nők általában nem szoktak haza vinni, hanem inkább ők jönnek hozzánk, persze amúgy én is szoktam ez miatt aggódni...de amikor engem vittek mégis csak ritkán haza, akkor nem csináltam belőle problémát (mondjuk nem is lett volna miért).
2022. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem igazából nem érdekel, csak legyen kitakarítva és ennyi. Azért is megdolgoztak a szüleink úgyhogy.
2022. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha tényleg igénytelen valaki, az látszik, kosz, ruhák szétdobálva, ilyesmi. Az tényleg zavar. De ha csak felújítás van, az teljesen oké, azon nem lehet mit ítélkezni, sőt még jó dolog is hogy tesznek érte hogy szebb legyen a környezetük.
2022. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a felújítás miatt sok kacat van nem baj. Viszont ha igénytelen, vagy koszos, az már kiábrándító.
2022. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel.
2022. ápr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan barátnőm, akinek a lakása nagyon rendetlen volt. A wc-t sem lehetett lehúzni, a macskák a földre ürítettek stb. Engem ez zavart, mert nekem fontos a tisztaság és a rend. Szóval rögtön elképzeltem, hogy ha együtt élnénk, akkor valszeg csak én takarítanék és ez eléggé elveszi a kedvemet attól, hogy hosszú távra tervezzek valakivel.
2022. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem putri hanem rendben van tartva, addif tök mindegy.
2022. ápr. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!