Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mennyire számít, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire számít, hogy a párotok gazdag családból származzon? (Drága cuccok, szép ház, drága autó, jól kereső szülők)

Figyelt kérdés
Őszintén jöhetnek a vélemények. Bárkitől:) fiúk, lányok

2022. márc. 21. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire!! Nem a pénzbe szerettem bele, hanem a páromba. A családja lelkes, támogató, szerető. Nekem ez a legfontosabb.
2022. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Nekem sose számított, mégis mindig jómódú parjaim voltak.

Most gondolkodom azon ha a párom családja jobb anyagi helyzetben lenne akkor nem utálnának ennyire (sose akartak megismerni de fúrni alaposan fúrtak), azt hiszem a kevés pénz biztosan rongálja hosszú távon az intellektust

2022. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Rohadtul nem erdekel h honnan származik.

A lényeg hogy legyen jó munkája, tanult ember legyen.

2022. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nem gazdag. Dolgozik, van hol laknia, de nincsenek extra cuccai. Nyáron lesz az esküvő, 3 éve vagyunk együtt. A párom művelt, intelligens és igazi férfi, minden téren megfelelő. Az pedig tökmindegy, hogy milyen autóval járunk. Az én családom tehetős, de őket sem zavarta a párom anyagi helyzete, nem vagyunk pénzszórós típusok, nem a drága sz*rokról szól az élet.
2022. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
A barátnőm vidéken él, nem a legjobb környezet. Szép és rendezett a házuk, de nem túl gazdagok. Ettől függetlenül 1 éve együtt vagyunk, magyarul nem számít semmit.
2022. márc. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem a pénzükét szerettem az adott partnerem, pedig egyik másik elszólta magát, hogy van elég szép összeg a bankszámlán... Ha dobtam valamelyiket, átlagban a jelleme miatt dobtam, nem a pénze miatt...
2022. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel egyáltalán. Csak az, hogy törődjön a saját életével, legyen benne életerő, motiváció, önfejlesztésre való hajlam. Valaki teljesen szorgalmas, talpraesett de minimalista, mert nem a pénz világában akar eredményt elérni. :)
2022. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdekel. A szuleimet izgatja ez inkabb...
2022. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem fontos.
2022. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem inkább pont hogy taszító (több okból és példából kiindulva). Legyen inkább átlagos ez a helyzete, ha annyira a pénz része a kérdés. Az "anyagi biztonságot" is hülyeségnek tartom. Nyilván ha nem tanul már és idősebb is nálam pár évvel, jó ha van valami amivel tevékenykedik és meg tudja magának teremteni a számára fontos dolgokat és feltételeket, de nálam sokkal fontosabb hogy adott esetben inkább egyenlőek legyünk. Persze van akinek fontos mert házat, aranyórát, vagy gyereket meg mit tudom én miket akar, de mivel nekem egyik se vágyam és nem is vagyok rászorulva arra, hogy a másik pénzeljen így fölöslegesnek tartom az anyagi kérdéseket.
2022. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!