Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elnyomni magamban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elnyomni magamban a szerelem érzését?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok azzal, hogy teljesen nem lehet elnyomni ezt az érzést, legfeljebb csak csillapítani/lassan megszüntetni(?).


Van egy lány aki tetszik nekem, talán még én is neki. Viszont én 1-1,5 évig még nem szeretnék kapcsolatot egyéb okokból.


Folyton róla fantáziálok, ő nem az a lány akire úgy gondolok, hogy "jajj, hát ezt de megb*sznám", meg nem is ez a típus lennék.


Mi lenne a megoldás erre? Terveim közt van "meghódítani", ha letelik ez az 1-1,5 év.


2022. márc. 2. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mitől ilyen fontos neked ez az időtartam, hogy láthatóan oda meg vissza vagy a lányért, de mégsem akarsz összejönni vele?
2022. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy év múlva meghalsz, rossz példa volt, de a helyedben nem szarakodnék ennyi...1 év sok idő, főleg ha vársz valamire.
2022. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ez az időtartam nagyjábóli időtartam. Nem vagyok megelégedve magammal, vannak olyan dolgaim amelyek megoldásra várnak. Ezeket megoldani nem két perc és egy barátnővel a hátamon egyáltalán nem tudnék erre koncentrálni.


Készen szeretnék kapcsolatban lenni, szeretnék valamit nyújtani a lánynak azon kívül, hogy kisiránkozom neki a problémáimat. Most fontosabb számomra az, hogy egyes problémáim megszűnjenek és utána csak a leendő barátnőmmel foglalkozhassak.


Ez az 1-1,5 év magába takarja azt is, hogy biztos anyagi bevételem lesz és nem kell sajnálnom a lányra a pénzt. És még mielőtt... lerohannak páran:DD isztában vagyok azzal, hogy nem a pénzemért van velem egy értelmes nő, de az én értékrendem szerint a férfinek kell biztosítani a hátteret és pénz nélkül nincs biztonságos háttér, se hétvégi szórakozás, se hétköznapi kikapcsolódás, se éttermi kajálás, stb... Lehet nagyobbak az igények az átlagnál, de több valamilyen alapra is rakom az egészet.


Nem tudom, hogy hogyan jöhetett le a válasz, de semmiképp se egoista vagy arrogáns módon akarom ezt közölni, csak írtam ami jött és nem gondolkodtam két mondat között.

2022. márc. 2. 17:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az anyagiak nehogy már visszatartsanak...

Ez butaság...

2022. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, még nem állsz készen és előbb mindenképp szeretnél dolgozni magadon, akkor hajrá:) Viszont a szerelem kiszámíthatatlan, és váratlanul jön, én a helyedben nem akarnám elnyomni. Ha épp nem vagy a legtökéletesebb állapotban, az sem baj, elvégre egy kapcsolat 2 személyből áll, nem csak egyoldalú. Nem csak neked kell adnod mindig, és ez egy alap dolog, hogy ha épp nehéz időszakon mész keresztül, akkor a párod melletted áll és támogat. Emiatt nem halogathasz egy kapcsolatot, mert problémái mindenkinek vannak és mindig lesznek, tehát ennyi erővel sosem lesz kapcsolatod. De persze ahogy érzed. Bár nekem inkább az jön le, hogy lehet picit félsz még a kapcsolattól és ezért egy ilyen kifogás mögé bújsz el, mert nem állsz még készen. De nyugodtan szólj, ha ez nem így van, csak én így látom.
2022. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év alatt simán elhappolják előtted a lányt...
2022. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
Semmivel nem lesz jobba helyzeted másfél év múlva! Egyszerűen gyáva vagy! Hát csak nem gondolod, hogy megvár??? Hát csak nem gondolod??? Istenem, de buta vagy! Buta és gyáva keveréke! Na szépen vagyunk!
2022. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha most tesztel neki és 1,5 évig nem lépsz, akkor elég valószínű, hogy addigra kiábrándul belőled.
2022. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

#7-es

Hogy te mekkora paraszt vagy...

ezzel igazán sokat segítettél szerencsétlennek.

2022. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát bele kell venned, hogy lehet addigra már rég nem lesz ott az a lány. Ha nem állsz rá készen, akkor nyugodtan dolgozz magadon, de szerintem valamilyen kompromisszumokat a lánnyal is köthetsz, hátha működne így is.


Nem tudom hány éves vagy, de sajnos nem valószínű, hogy a lány fog várni rád akár csak fél évet.

2022. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!