Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélgetési témák? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetési témák? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Egy muliplayer játékban megismertem egy velem egykorú, más nemzetiségű fiút, akivel angolul kezdtünk el beszélgetni. Ő jóval jobb nálam angolból és sokszor félek beszélni nehogy valami butaságot mondjak, vagy egyszerűen csak semmi sem jut szembe. Általában mindent megértek, amit mond csak nem mindig tudok rá válaszolni, nem mindig tudom magamat jól kifejezni.. Emiatt van, hogy kialakul egy hosszabb csend közöttünk. Ennek ellenére érdeklődik irántam és próbál beszélgetni velem. Többször is tett már utalásokat rá, hogy kedvel *bár sokszor gondolkodok azon, hogy vajon csak poénból csinálta-e, de lehet én is kezdem egy kicsit megkedvelni..* 16/l

Milyen mentő beszélgetési témák vannak? Mivel lehet beindítani egy beszélgetést? Esetleg van valami tippetek, hogy hogyan legyek bátrabb az idegen nyelvek használatában?



2022. febr. 20. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igazából van már egy konkrét téma, maga a játékok.. Igazából ez egy nagyon tág téma, rengeteg mindenről tudsz vele beszélni. Én azt ajánlom, hogy kezdj el érdeklődni a pályafutásáról. Miért számára, ez a hobi/érdeklődés stb-stb..


Az meg szerintem abszolút nem gond, hogy csend van.. Mert legalább látszik hogy érdeklődtök egymást íránt..

Sok sikert, és jó lesz minden!

2022. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A klasszikus témák megvannak, esetleg még fel lehetne vetni egy-kettő elgondolkodtatóbbat is, csak, akkor kell angoltudás már. Amikor csend van, akkor a mesélj, hogy vagy, mi a véleményed... Videós beszélgetéssel próbálkoztatok már, hogy felhívtátok egymást, mondjuk messengeren, discordon, vagy bárhol?
2022. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

🔞 Valszeg VIDEO-CHAT-elni akar :|

🔞 De nem olyanra, mint amire te gondolsz X_x)'

2022. febr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyalj ezen túl sokat, ha igazán kedvel, akkor nem fog kinevetni, ha valamit rosszul mondasz. Inkább ragadd meg a lehetőséget, és próbálj meg beszélni, csakis úgy fogod fejleszteni a kiejtésed. Az pedig nem baj, ha néha csend van, csak élezd a jelenlétét. Én már több mint 1 éve beszélgetek egy amerikai sráccal, az elején én is úgy voltam mint te..Szégyenlős voltam, és folyamatosan a kiejtésem miatt aggódtam, de ő nagyon türelmes volt velem, és minél többet beszéltünk, annál kevésbé érdekelt. De még most is sokszor előfordul, hogy csend van, és nem mondunk egymásnak semmit, szóval ez teljesen normális. Egyébként neten lehet találni listákat, amik tele vannak mindenféle kérdésekkel, csak írd be “questions to ask your friend” és csomót ki fog dobni. Ha pl. előre tudod, hogy hívásozni fogtok, írj ki kérdéseket, kicsit gyakorold a kiejtést, és biztos vagyok benne, hogy minden jól fog menni. Ha pedig nem érti mit mondasz/nem tudod a kiejtését egy szónak, akkor csak írd meg neki chaten (én is ezt szoktam csinálni). Kérdezd meg milyen volt a napja, mit csinált, mik a tervei holnapra stb..És mint ahogy az előttem lévő is írta, a játékról is beszélgethettek.
2022. febr. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!