Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mik azok a témák...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mik azok a témák amikről szívesen beszélgettek?

Figyelt kérdés
Tippem nincs miről beszélgessek vele, és gondolom a műszaki mechanika nem érdekli őt 17/f
2018. szept. 19. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

suli, sport, sorozatok, könyvek, ezeken belül sokmindenről akár részletesen is (kibeszélni egy adott könyvet), elméleti kérdések (mi lenne ha?)

Most ennyi jut eszembe..

2018. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű.. igazábol beszélhetsz a saját dolgaidról hogy miket szeretsz miről mi a véleményed és ha látod hogy valamelyiknél felcsillan a szeme :) akkor tudhatod hogy érdekli, vagy ha hozzászól esetleg magátol. Fontos azonban hogy hagyd őt is beszélni. Kérd ki a véleményét arról amiről beszélsz és nyugodtan kérdezd meg hogy egy dolgon belül mi érdekli film vagy valami.. tehát érted!

Csak lazulj el ő is egy ugyan olyan ember ős is biztos izgul ha olyanokkla beszél akit nem ismer, még ha nem is látszik. A lényeg hogy ne izguld túl és ne fesszengj :)


írj ha kérdésed van (privibe)

18F

2018. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

filmek, sorozatok,

(politika, na nekem egyik kedvenc temam:P)

utazas (hova szeretnek eljutni/mit szeretnek megnezni)

zenevel kapcsolatban barmi

2018. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy más lány miről szeret beszélgetni, azt nem tudom. Én mindenesetre a párhuzamos univerzumok kérdéséről, a világ keletkezéséről, az élet értelméről, űrlényekről, fantasy és sci-fi regényekről...
2018. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!