Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, hogy nem merek az adott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy nem merek az adott illetővel beszélni az inkább az önbizalomhiány miatt vagy egy esetleges visszautasítás miatt lehet ?

Figyelt kérdés

Ugye az esetem a következő: szünet előtt megtetszett egy lány az iskolában. Majd szépen lassan észrevettem hogy olyan mintha én is bejönnék neki. (talán még a mai napig is?)

Teltek a napok, hetek, meglett volna a lehetőségem leszólítani csak amikor megláttam egyedül, egyszerűen ledermedtem, nem mertem megindulni felé.


Illetve a problémám másik oka hogy egyszerűen nem tudom mivel szólítsam le. Rengeteg gondolkoztam rajta, hogy mit kéne mondani, de azon kívül hogy "Valamikor beszélgethetnénk, ha lenne kedved" nem jutottam tovább. Erre is kérhetnék tippeket ? Igen tudom, nagyon túlgondolom :D


Szóval, akkor leginkább az önbizalomhiány vagy egy negatív reakció miatt nem merek kezdeményezni vagy szimplán ilyen szerencse csomag vagyok ?

Illetve jó kommunikációs készségem van, könnyen tudok beszélgetést kezdeményezni illetve tovább vinni azt.


2022. jan. 4. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy önbizalom hiány ez.
2022. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szivessa3 ***** válasza:
88%
Szerintem egyszerre mindkettő előfordul egy kis mértékben nálad. Nem kell túlgondolni a helyzetet, simán csak köszönhetsz neki és mondjuk megkérdezheted tőle, hogy hogy telt a napja esetleg a hétvégeje és utána minden fog jönni valószínűleg magától.
2022. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Témák: időjárás, állatok, tanulás, gyerekkor, hobbi, mit szerettek és mit nem.

2022. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem a legnagyobb probléma a leszólítással az hogy még nem igen beszéltem a lánnyal. Alapvetően témákkal nem lenne gond.

A milyen napod volt, kezdés szerintem ismeretlenül eléggé furán venné ki magát.

Esetleg amit fent említettem, egy kis kiegészítéssel működhet ?

2022. jan. 4. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legelsőnek neten ráírni kevésbé lenne kínos.
2022. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös viszont abba meg van az esély hogy ignorálna, személyesen legalább meghallgatna.
2022. jan. 4. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!