Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » T.i hagynátok hogy a 16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T.i hagynátok hogy a 16 éves lanyotok éjszaka kint legyen a pasijaval?

Figyelt kérdés
Hugom 16 éves és este találkozik mindig a pasijaval mert egésznap suliban van utána tanul. Kb 1-2 körül jár haza. Anya dolgozik reggelig vagy késő jön haza és mindjárt megy aludni nem nagyon foglalkozik már velünk. Velem nem is kell már. De hugom azt csinál amit akar szerintem ez nem jó.
2021. nov. 11. 23:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
90%
mert nem megy be a srac hozzatok
2021. nov. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha szüleid szerint ez rendben van, akkor hagyd.
2021. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel baj,.de az 1es se írt hülyeséget
2021. nov. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 molnarmarcell21 ***** válasza:
39%
Nem hagynám, már túl hideg van.
2021. nov. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha az anyját sem érdekli téged miért? 2 év múlva úgyis azt csinál, amit akar.
2021. nov. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha az anyját nem érdekli, akkor mindenki dugja a fejét a homokba?

Gratulálok, ezért tart itt ez a társdalom, mert egy problémát nem megoldani akarnak, hanem eltukmálni, mintha nem is létezne.


Kérdező, jól látod a dolgot, egy ennyi idős lánynál nem normális éjszakákat az estében lófrálni, pláne hétköznapokon, mikor suli van.

Persze a nagy rebellista/szabad szellemű emberek majd úgy is lepontoznak (mostanában úgy is nagy divat), én vagyok a régimódi, de érdekes nálunk akármilyen későn értek haza a szülők, mindig tudták merre vagyunk, mindig jutott idő megkérdezni, hogy mi újság, hogy vagyunk. Ez csupán törődés és bizalom kérdése, de ez a két fogalom sajnos nagyon elveszett a mai világból :(

Az 1-esnek amúgy igaza van, miért nem találkoznak nálatok? Szüleid nem engedik? Vagy a srácnál találkoznak? Félre ne érts, nem azzal van baj, hogy találkoznak, szívük joga ha szeretik egymást, de ez az éjszakai lófrálás nem vezet jóra. Ha más nem, te kérdező próbálj a húgodra valahogy hatni.

2021. nov. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Szerintem kitalálod mit csinálnak
2021. nov. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Akkor engedném, ha a srác normális és ismerem már annyira jól, hogy rá merjem bízni a lányom. Minden egyéb esetben annyit engednék meg, hogy kettesben legyenek a lány szobájában.
2021. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha együtt alhatnának nálatok, akkor nem kéne kint lenni éjjel.

Amúgy nem a te felelősséged ezzel foglalkozni, hanem a szülőké lenne.

2021. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
16 évesen okés már szerintem. az nagyobb baj mikor már a 13 évesek csinálják ezt. nekem is 16 évesen kezdődött el ez az időszak, évekig együtt is voltam a sráccal, úgyhogy nem ezzel van a baj hogy éjjel találkoznak ha normális a fiú.
2021. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!