Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedik egy, félénk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik egy, félénk, visszahuzodo, kicsit depis fiú, ha tetszik neki egy lány?

Figyelt kérdés
Oke,tudom.. senki nem fogja ezt tudni, 100%ra, dehát azért a tippetekre, tapasztalatokra kiváncsi vagyok..
2021. okt. 20. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
hat, lepni nem fog az biztos. sot, mutatni sem igazan fogja
2021. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szól a lányhoz, és kb mindig kerüli a lány társaságat. De ha a lány mondjunk nem figyel oda, akkor tuti, hogy mindig nézi.💪
2021. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszooonom!
2021. okt. 20. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen srác vagyok (a depis kivételével), de azt azért erősen jelzem egy lány felé, ha tetszik nekem. Attól, hogy visszahúzódó vagyok, még nem fogom hagyni, hogy más vigye el előlem.
2021. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az amúgy miert van, ha egy fiu a foldet nézi?
2021. okt. 20. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam a földet nézni ha bele merülök a gondolataimba vagy ha ha rám néz a lány aki tetszik amikor én is épp ránézek
2021. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!