Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy alakulna csók belefér,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy alakulna csók belefér, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Szóvál pár hete ismertem meg egy lányt egy buliban, smároltunk, nagyon jó volt vele. Azóta beszélgetünk messengeren. Ő messze lakik, jövő hétvégén találkozom vele először azóta. (Pesten tanul, és felmegyünk barátokkal bulizni és akkor már úgy voltam vele, hogy találkozom is vele. Ő igent mondott persze).

Az a buli óta szinte napi szinten beszélünk. Ő mondta, hogy örülne, ha több lenne a beszélgetésből, én nem tudom pontosan. Nagyon messze lakik tőlem, nem vagyok a távkapcsolat híve, de ha úgy alakul, akkor miért ne.

Amikor utoljára a buliban voltunk kézenfogva sétálattunk, smároltunk, olyan volt aznap este mintha kb együtt lettünk vola. Elbúcsúzásnál is nyelves csókkal köszöntünk el.

Azóta eltelt egy kis idő, meg nem is leszünk részegek.

Nyilván nem fogom lesmárolni, amikor meglátom, de szerintetek valamikor belefér?

Ha most találkozunk egy ideig nem fogunk tudni nagy valószínűséggel, mert egyetem lesz és én bécsbe járok ő pestre.

Szerintetek mi legyen?


18 écesek vagyunk



2021. szept. 12. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ihjj az a c betű...
2021. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
:D:D tényleg
2021. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
😂😂😂 igen bocsi, évesek
2021. szept. 12. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok, viccet félre téve, ha egy jó ideig nem találkoztok szerintem simán belefér. Sok boldogságot kívánok, tartsatok ki egymás mellett!<3
2021. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Aligha lesz tartós ez a leendő kapcsolat, hiszen messze lesztek egymástól, viszont lehet egy kellemes estétek, aztán eldől valamerre...
2021. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem volt csók, kb csak beszélgettünk. Ahhoz képest, hogy 2 hónapja eléggé beindultunk, most mintha kb először találkoztunk volna. De nem is baj, legalább nem kavarognak bennem az érzelmek.. azaz ha most lett volna csók, csak szenvednék egy kört mert messze lakik stb
2021. szept. 20. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!