Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze jönnél ilyen fiúval?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jönnél ilyen fiúval? (Tini) "

Figyelt kérdés
Sportol, gitározik, szereti a kutyákat, komoly és humoros is tud lenni, őszinte és intelligens, rendes, azt viszonozza amit kap, vannak céljai, esti iskolába jár, most csak ennyi jutott eszembe

2021. júl. 18. 23:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén Tinikènt írom, az első dolog ami megfog egy fiún az a kinézet, nyilván mert azt látjuk meg először, szóval ha a kinézete egyáltalán nem az esetem nem fogok utánna èrdeklődni, tehát nem ismerem meg a belső tulajdonsagait sem. Pl nálam fontos szempont az hogy beszélgetős legyen.
2021. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Milyen nálad a jó beszélgető partner? #11
2021. júl. 19. 22:20
 13/16 A kérdező kommentje:
Mind1 hülyeség a kérdésem
2021. júl. 19. 23:33
 14/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem 11# vagyok de valaszolok:D

Szamomra az aki nyitott de azert nem arul el magarol mindent mindig van valami uj amit megtudhatok rola.Erdeklodik felem nem csak ilyen felszinesen.Szeret poenkodni de komolyan is tud beszelni.Nem fogy el a tema nincs kinos csend,es megbizhato.

2021. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

11# vagyok

ez egy jó kérdés ^^

Sajnos sokszor beszélgettem olyan emberekkel akikkel elakadtam, ez alatt azt értem hogy az elején ment a beszélgetés aztán semmi, nem tudtunk már beszélgetni.

Szóval nálam nagyon fontos szempont hogy legyen azonos érdeklődèsi körünk, nem mindenre értem hanem legyen miről beszélgetni az elején, legyen humuros, nem szeretem a túl komoly embereket,kedves és figyelmes. Legyen nagy érdeklődèsi köre, az sem baj ha valami iránt ő van oda amiért én nem.

Ne 100 lánnyal írjon mellettem, sokszor láttam már másoknál is, és volt már eset mikor tapasztaltam is.

Meg hogyha szerelemes ne 1 hónapig tartson, egyszer visszautasítottam egy fiút, már a következő hónapban másba volt szerelemes...

Szóval nem bírom ezeket a felszínes érzelmű,nagyképű, bad boy, mindenképp barátnő kell fiúkat.

2021. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még sosem próbáltam barátnőt keresni, és ezek a tanácsok jól fognak jönni :)
2021. júl. 21. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!