Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze jönnél ilyen fiúval?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jönnél ilyen fiúval? (Tini) "

Figyelt kérdés
Sportol, gitározik, szereti a kutyákat, komoly és humoros is tud lenni, őszinte és intelligens, rendes, azt viszonozza amit kap, vannak céljai, esti iskolába jár, most csak ennyi jutott eszembe

2021. júl. 18. 23:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ezek a kérdések szánalmasak. Mindenki leír pár (vélt vagy valós) pozitív tulajdonságot magáról, aztán várja az igeneket, hogy növelje az egóját.


Miért nincs soha olyan reális leírás, hogy emellett:


"dadogós, kancsal, vastag szemöveges, zavarosan beszélő és végleteikig gátlásos vagyok" Vagy valami.

2021. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha ezek mellett bejön az arca, az egész külseje, a belső tulajdonságai, a beszédstílusa és az, ahogy velem bánik, akkor igen.
2021. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Akartam írni a rossz tulajdonoságaimat is csak nem jutott elég eszembe:


Kissé introvertált vagyok de jobban szeretnék extro lenni, 1 barátom van és nem tudok barátkozni de ideje próbálkozni, ha rossz kedvem van vagy el vagyok fáradva nem bírom ha idegsítenek, kicsit valagatos vagyok, van mikor lusta vagyok, sokat kell még fejlesztenem magam szinte mindenben, nem tudok káromkodni a szüleim előtt.


De vannak meg még persze csak most hirtelen ennyit tudtam írni

2021. júl. 18. 23:38
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Az az igazság, hogy a külső is fontos, leírások alapján nem lehet ismerkedni.
2021. júl. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Leírások alapján okés vagy. De erre sokat rádob a személyiség is, nem csak a külső kinézet.
2021. júl. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Örök igazság: külső megfog, belső megtart
2021. júl. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Külsőről is tudni kéne a válaszhoz. De az alapján, hogy intro vagy és hogy nincsenek barátaid nem feltétlen kommunikálsz jól, így ha egy társaságban is lennénk, akkor sem hozná úgy valószínűleg a helyzet, hogy összejöjjünk. Tekintve, hogy én szeretek beszélgetni, extro vagyok, így olyan emberekkel foglalkozok főként, akik hasonlitanak rám.
2021. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ismerkedéskor a túlzott őszinteség olyan, mint önként rakni több töltényt a revolverbe orosz rulettben. Talán büszke leszel magadra, hogy milyen bátor vagy, de attól még szétdurrantja a fejed a golyó.

A túlzott őszinteség ismerkedéskor csak arra jó, hogy rögtön elmeneküljön a randipartner, mert senki nem akar kapásból azzal szembesülni, hogy a vele szemben ülő ember egy zavaros, gátlásos gyógyegér.

2021. júl. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet eldönteni.Rengeteg mas meghatarozo dolog van amit csak előbe látok,érzek.
2021. júl. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem azok alapján, amit magadról írtál szimpatikus vagy, főleg ha a külsőd is az "esetem" (nem ilyen nagy elvárásokra kell gondolni), viszont lehet, hogy kiderül, hogy van egy olyan aprónak vélt tulajdonságod, ami engem pl. halálra idegesítene. de ez csak egy példa. amúgy hogyhogy esti suliba jársz?
2021. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!