Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyáron ha meghízol kicsit,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron ha meghízol kicsit, nem nézel már ki olyan jól, és meghívna strandolni egy olyan lány, aki tetszik, akkor elfogadnád a meghívását?

Figyelt kérdés
Miért mennél el vele, miért nem?

2021. máj. 26. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudok úszni és nem szeretem az embertömegeket szóval mondanám hogy kösz de nem
2021. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Ha csúcsformában lennék akkor se hiszem, hogy elmennék vele. Nem igazán szeretek ilyen helyre járkálni. Engem irritál, hogy a lányok ilyen szinten mutogatják magukat. Lehet, hogy sokaknak szexi meg minden, de számomra undorító az, hogy alig takarják magukat, még nem is rendes fehérnemű szerű valami, hanem már tényleg lassan csak madzagok.

Én őszintén utcán is jobban megnézem a szolídabban felöltözött lányokot, mint azt akinek kint van a fél feneke.

A kevesebb néha több...

2021. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha szereted a strandot, kedveled a leányzót, akkor nem kérdés.


Érted, mindenki sír a gykn, hogy soha semmi, erre itt a lehetőség, élj vele.



Amúgy meg nyárig még van idő, összekapod magad kicsit, és nem is fogsz pár kg-on aggódni.

2021. máj. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Has behúzásról nem hallottál még?
2021. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Egy próbát megér. Addig pedig van időd mozogni és fogyózni. De lehet így vagy így is tetszel a csajnak, max onbizalmad kevesebb.
2021. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#2 véleményét osztom! Annyi erővel amilyen bikinik vannak manapság, már nem is szükséges felvenniük azokat.. ami az utcán van.. nos.. oké nyár van, meleg van.. de miért kell ezért kitenni amijük van? P*csagatya, nagyon mély dekoltás.. ez nekem azt sugallja, hogy nem nagyon van tartása a lánynak.. sokkal jobb az, ha szolidabb, "titokzatosabb" a lány ilyen téren, mert akkor hajt a kíváncsiság, de ha amúgy is látom hogy mivel lenne dolgom, már csak megrántom a vállam és megyek tovább..
2021. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Legalább te megértesz :D

De látszik, hogy sokaknak ez kell. Nem tudom miért, de tényleg teljesen érdektelen. Ez picit olyan, mint a Kinder meglepetés, ha látnám, hogy mi van benne kevésbé érdekelne. De a meglepi rész az jobb.

Meg szerintem tényleg szexibb is egy visszafogottabb ruha, mint mikor kint van minden.

2021. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, pont az a jó benne, hogy mivel nem látod mi van a ruha alatt, jobban hajt a kíváncsiság! Sokkal jobb élmény az, mikor meglátod ruha nélkül! A Kinder meglepetés jó példa, de még ahhoz is tudnám hasonlítani, mint amikor filmet nézel és valaki lespoilerezi egy jórészét, akkor már kevésbé érdekel a film..


Meg ha valaki visszafogottan öltözik, akkor jobban el tudom képzelni, hogy van tartása és nem feküdt már le a fél várossal.. nincs rá garancia, bár ez mindkét részről igaz lehet, tehát, aki bevállalósabban öltözik sem biztos, hogy r*banc, még mielőtt letámadnának! :D

2021. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!