Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy lány érdeklő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy lány érdeklődik a horoszkópom, aszcendensem stb. iránt?

Figyelt kérdés
És nem, nem csak azért kérdezte, hogy megtudja mikor van a szülinapom.

2021. ápr. 17. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Mintha feltettek volna már egy ilyen kérdést...


Szerintem egyértelmű: Szerelmes beléd, össze akar jönni veled, már az első napon szeretné ha megfektetnéd és veled szeretné leélni az életét úgy, hogy bármikor megcsalhatod, nem zavarná!


...

2021. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Én is úgy emlékszem hogy volt már ilyen kérdés, de ezek szerint egy csomó nő megvan húzatva a horoszkóp témánál...biztos boszorkány vagy nem tudom mi.
2021. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
45%
Komolyan érdekled. Én ezt a kérdést akkor teszem fel, ha oda vagyok egy pasiért és már meg merem kérdezni. Tetszel neki és tudni akarja kB. a csillagjegyed alapján milyen általános belső tulajsonságaid és értékeid lehetnek. Meg akarja tudni, hogy ezek alapján összeilletek e, illetve hogyan viselkedjen veled.
2021. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem jelent semmit. Én mindenkitől megkérdem, mikor született pontosan, hogy aztán megnézzem a táblázatát. Egyszerűen csak kivancsi vagyok, hogy az ami lejöttt az illető személyiségéből, van-e összefüggés vele a táblázatában. Ergo, csak érdekel, hogy van-e valami "igazság" ebben a horoszkóp cuccban.
2021. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Azt, hogy hülyeségekben hisz.
2021. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Semmit
2021. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Az égvilágon semmit sem jelent
2021. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván a csajszi hisz ezekben a dolgokban,ami nem is baj igazából.

Ha valaki nem tudná,a asszcendensed a "második" horoszkópod és az is meg mondja milyen vagy.

Viszont lehet csak kíváncsiskodott kicsit,utána nézett az asszcendensednek is

2021. ápr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!