Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kideríteni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kideríteni hogy bejövök-e egy lánynak?

Figyelt kérdés
Rég óta bejön egy lány már kezdtem elfelejteni, de nagyon összezavar amit csinál. Jóba lettem az osztályba más lányokkal is és azóta odajön hozzám szünetekbe meg ilyenek. Más fiúkkal is kedves, de nem annyira mint velem.(pl ma odabújt hozzám) Többször is elmondtam neki, hogy érzek de nem érdekelte eddig. Hogy lehetne kideríteni, hogy bejövök neki? És nem csak játszik ?
2021. jan. 25. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Odabújik, de elmondtad neki hogy bejön és nem reagált semmit? Vagy barátként kezel, ami érdekes. Vagy pedig annyira "fél" hogy úgy csinál mintha nem jelentenél neki semmit.
2021. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudom eldonteni, hogy csak feltekenysegbol csinalja ezt vagy tenyleg van nala eselyem :/
2021. jan. 25. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Mikor bújik adj neki egy homlokpuszit
2021. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de felek h csak szorakozik es akk nagyon kinos lol
2021. jan. 25. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Fiatal vagy még a válaszaidból ítélve... Legyen önbizalmad, és nem kínos szerintem ha nem cringelsz be xD

De inkább hagyjad ha a végét nem a bokádnál vakarod, viccelek xD

2021. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát vannak ezek a típikus jelek.

-keresi a társaságod

-próbál a közeledben lenni avagy figyelni a szemével

-próbál megérinteni

-beszélget veled

Mi nők szeretjük ha a fiú lép ezért nehéz ez. Lehet ő csak bátyként tekint rád. Reméljük ad még valami jelet.

2021. jan. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ma csak beult elem es nezett..
2021. jan. 26. 16:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézhet is egy jó darabig, mert te nem lépsz az is biztos
2021. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el valahová sulin kívül, sétáljatok kettesben, kísérd haza, nézzétek meg a főteret, a patakot, vagy kirakatokat. Legyetek kettesben, aztán majd kiderül.
2021. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!