Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, őszintén, nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén, nektek mennyire számít ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mennyire lényeges, hogy jó legyen az ágyban, vagy hogy nagy mérete legyen?

2020. nov. 15. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
alap. de nem illik rákérdezni, úgyis kiderül.
2020. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:
90%
Tini párkapcsolatok... nyilván ha nem akkora a farkad mint az alkarod akkor meg se fogják érezni... XD XD XD Komolyan hallottál te valaha tini csajokat arról beszélni, hogy a pasijuk mennyire jó/nem jó meg, hogy mekkora a farka? :D Egy 16 éves forma lánynak kb bőven elég ha foglalkoznak vele, a fiú kb jól néz ki és nem egy büdös paraszt. :D Vagy te tizenéves fiúként azt várod, hogy minimum garatra vegye a farkad kézenállva vagy mi? :D
2020. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En ezt ugy mondom hogy még sose volt senkim: nekem nem szamit milyen az ágyban vagy mekkora neki

Bár akinek mar volt valakije vagy több valakije az megértem hogy mashogy vélekedik erről, mivel tapasztaltabb. De a kérdésed lányokhoz szolt, en pedig oszinte, sajat velemenyt adtam (18/l)

2020. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 October15 ***** válasza:
77%
3.: Nyugi később sem fog számítani. :D Yep lesznek preferenciáid de nem farokméret alapján fogsz pasikat válogatni mert hát gondolom 2 bit-nél több személyiség szorult beléd. :D
2020. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Még szüz vagyok szóval nem érdekel
2020. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem ha most lenne egy barátom egyeltalán nem érdekkelne. főleg hogy még ha összejövünk 1,5 évig biztos nem lesz semmi ilyesmi. utána meg nem baj ha nem nagy, legalább nem fog fájni
2020. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!