Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megpróbáljam a faroknövelő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam a faroknövelő masszázst vagy ne kockáztassak?

Figyelt kérdés

Egy fórumon találtam egy srácot aki mondta, hogy megmutatná hogy kell. De nem tudom. Megmutatta már mailbe képeken hogy neki nőtt. És tényleg.


Csak félek ha csináljuk ez olyan meleg izévé válik. Az online játékos haverom szerint ha nem izgat sráccal a szex ettől úgyse lesz baj. És végülis igaza van, de na...


2020. okt. 8. 23:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Ez most vicc, ugye????
2020. okt. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem növeli meg semmilyen ilyesmi, és semmilyen krém sem. Ne hidd el.
2020. okt. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
100%
Hiddel hogy ezzel csak Belettél etetve. Biztos valami meleg azt így akar felszedni valakit vagy valami hasonlót
2020. okt. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Azt hogy csinálta akkor hogy képen látszik hogy mekkora elsőre. Meg az anyajegy a farkán. Egy másikon újra mérve van és az anyajegy meg van nyúlva és a farka is nagyobb.


Na ezt hogy KAMUZZA? Mert a szememnek már kénytelen vagyok hinni.

2020. okt. 9. 10:07
 5/32 anonim ***** válasza:
14%
Ne húzd fel magad. Én is csináltam. Nekem 2cm plusz lett. 21 évesen amikor már tuti nem nő...
2020. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem mondja el a módszert, hanem mindenképpen meg akarja mutatni, ráadásul rajtad akarja megmutatni, akkor azért elég gyanús . . . :D
2020. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%

Jelq masszázs?

Lankadva hosszabb lehet, de állva nem hiszem. Ha abbahagyod, akkor vissza áll kisebbbre

2020. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Istenem, de be lettél etetve... :D Magyarul mész egy vadidegen pasihoz faroktapira. Gratula, igazán szép életkép...
2020. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%

Én úgy vettem ki az írásából, hogy online lenne.


Én masszirozom másnak a nemi szervét de nem lett nagyobb. ;)

2020. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem online lenne, de mindegy úgy látom mindenki csak kötekszik.
2020. okt. 9. 13:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!