Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek inkább az izmosabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek inkább az izmosabb palik jönnek be?🤔

Figyelt kérdés

Nem féltékenykedés vagy bármi de, barátnőmön látom hogy neki inkább a kigyurtabb pali jön be. én pl 186cm 96kg vagyok szóval nem az az izmos viszont olyan rossz mikor pl egy filmszineszt pl. Dwayne Jhonson t epekedve nézni olyan értelemben hogy ha tehetné...😂 Na meg szerintem a tipikus göndör hajú vékony izmosabb palik is , természetesen azt mondja nekem hogy én így vagyok tökéletes neki nemkell olyan test stb ugye ez a tipikus válaszok! De pl. most is egy olyan videos képet likolta akinek pont meglett az "alomtest" de mást persze nem likolt :D

Csak az hogy ha én is elkezdnem és még lenne ez az álom test ugyan úgy nézne rám mint pl.a a színészekre? Jó kicsit össze szedetlen írás szóval bocsi de remélem sok fiu/férfi érti ,semmi féltékenység harag csak na.. Olyat ne írjatok hogy látszik h valami kisfiú vagy stb :D amúgy 18/F



2020. szept. 7. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Élvezd az együtt töltött időt, a tiniszerelmek nem tartanak sokáig.
2020. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ennyiből ne szűrj le semmi komolyat. Az emberek, mind férfiak, mind nők, úgymond epekedve nézik a sármos színészeket és a bombázó színésznőket. Dwayne Johnson nekem is bejön, ahogy Ryan Reynolds is, és még sorolhatnám, de nem cserélném le a férjem egyikre sem. Azért az "álomtest" se minden.
2020. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom ez 1-2honapja volt pl. hogy barátnőm mondta film közbe amibe Dwayne volt ,hát bocsi kicsim de erte lehet otthagynalak 🤔😂🤷
2020. szept. 7. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

"1-2honapja volt pl. hogy barátnőm mondta film közbe amibe Dwayne volt ,hát bocsi kicsim de erte lehet otthagynalak 🤔😂🤷"


Ezt több mint valószínű, hogy viccnek szánta, de ez az a fajta vicc, amivel könnyű akaratunkon kívül megsérteni a másikat... Szóval ne vedd magadra. Másrészt meg tényleg ne agyalj ezen, mert az nagyon a kapcsolat rovására fog menni, ha beleviszed ezt a bizonytalanságot - ja igen, és érdemes tudatosítani magadban, hogy ez a SAJÁT bizonytalanságod megjelenése, tehát jórészt csak a te fejedben létezik. Ne kombinálj, ne agyalj, csak légy vele.

2020. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Húh, hát egy ilyen válasz után lehet mutatnám neki az ajtót, hogy akkor arra mehetsz is
2020. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!