Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, hogyha nem chatelünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, hogyha nem chatelünk annyit azzal a fiúval akivel ismerkedek?

Figyelt kérdés
Minden nap váltunk pár szót, hogy megtudjuk hogy van a másik. Nekem sincs sok időm, nem is szeretek annyira, és ő is ugyanígy van. Jobban szeretem élőben(már randiztunk egyszer).

2020. aug. 21. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül baj, amennyiben mindketten aktívan részt vesztek a beszélgetésben és nem csak egyoldalú. Következő randit beszéltetek már meg? Mert ha igen abból egyértelmű, hogy halad valahova a dolog.
2020. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!