Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is igaza van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaza van a fiúnak, hogy beleegyezésem nélkül markolta a fenekemet, mert arrogáns,felegma, és lekezelő voltam vele?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy úgymond tiszteletre akart nevelni, és ez amolyan lecke volt.

2020. aug. 5. 16:28
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Mennyi kemény csávó :DDD
2020. aug. 6. 18:26
 22/28 anonim ***** válasza:
84%

Mik ezek a kommentek jézusom.

40kilós hülyegyerekek már vernék el a csajt egy rossz nézés miatt is.

Kérdező, nem, annak a palinak kicsit sincs igaza, ha bunkó vagy ha nem, a beleegyezésed nelkül nem markolhatja a feneked, amikor neki kedve támad hozzá.

És egy tipp: legközelebb az ilyesmit ne a tinikategóriába írd, mert látod milyen elb*szott kisfiúk vannak elszabadulva

2020. aug. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
A kérdező nekem azt írta, hogy Ő mindig ok nélkül beszólogat ennek a fiúnak.
2020. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Ez csak a te olvasatod volt bocsi...mellesleg, ha egy ilyen gyökér megpróbálna ütni, akkor kikönyökölném a fogait a helyéről, abban is biztos lehetsz! ;)
2020. aug. 7. 11:28
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

#24

Azt írtad nekem, hogy te mindig minden ok nélkül beszólogattál neki.

2020. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Bunkó voltál. Megérdemelted.
2020. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
13%

háát, nem igazán van igata. ez nem kifogás


mondjuk, az is lehet, hogy félreértette, azt hitte, hogy szereted és azt is szeretnéd hogy megmarkoljon, de akkor is ...

2020. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem... Ez k*rvára tiszteletlenség volt.
2020. aug. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!