Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk úgy is összejönnének...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk úgy is összejönnének egy lánnyal, hogy nem szerelmesek, csak szexuálisan vonzódnak hozzá?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 04:25
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Simán.
2020. júl. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
94%
Összejönnének bizony. Ez elég gyakran megtörténik.
2020. júl. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Össze, ahogy sok lány is
2020. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Lehet kövezni, de én nem. Nekem az kell, hogy passzoljon a személyiségünk. Kell a kinézet is, de nem ennyire lényeges

19/F

2020. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Uccsó vagyok, de tény, sokan megtennék és meg is teszik, vagy csak ilyen "dugópajtik" lesznek
2020. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Sokan igen. Sokan csak a szex miatt. De akkor nem is akarnak rendes kapcsolatot. Sokan meg úgy vannak, hogy kb. mindegy, hogy ki, csak legyen valaki.

Így nagyon nehéz igazi társat találni, aki valóban rád kíváncsi, a személyiségedre is.

2020. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

Én úgy vagyok vele, hogy tartós kapcsolatot keresek, családot szeretnék, de a szexet is imádom :D


Kb a randi első 10-20 percében el tudom dönteni, hogy a csaj életem királynője, akit el akarok venni és akitől gyerekeket szeretnék, vagy egy olyan csaj, aki megér 1-2 patront és más semmi.


Ha az utóbbi, akkor egyenesen a szexre hajtok (és általában bejön, ezek a csajok általában könnyen megvannak), ha az előbbi, akkor nagyon óvatosan, udvariasan, szerelmetesen közeledek hozzá...

2020. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem lennének örömlányok, ha ez nem menne.
2020. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, de az örömlánnyal nem jössz össze, csak egyszeri alkalom
2020. júl. 27. 12:25
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Persze, a fiúk alulról vezéreltek és tisztelet a kivételnek, de a többség minden gond nélkül képes pusztán vágyból, érzelmek, szeretet nélkül szxelni - ez az igazság!


Sőt! Főleg fiatalabb korban fontosak a külsőségek a fiúknak, mert arra gerjednek és ezért van az, hogy pusztán már egy jó csajtól beindulnak, pedig nem is ismerik a személyiségét, az nem szerelem, hanem csak szexuális vágy!


Míg a lányoknak fontosabbak az érzelmek és ezért ők sokkal sebezhetőbbek lelkileg - persze kivételek mindig vannak, de csak a szabályt erősítik.

2020. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!