Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki, vagy inkább hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Tehát, egy lányról lenne szó, akivel nagyon el voltunk és csak annyi kellett volna, hogy kimondjuk együtt vagyunk. Egy veszekedés után ennek egyik pillanatról a másikra vége is lett.


Nem rég ráírtam, hogy bocsánatot kérjek. Amikor ráírtam akkor elküldött a p***ába, de leírtam neki amit gondolok. Erre 2 hétre írt, hogy sajnálja ami történt és szeretne bocsánatot kérni. Egy keveset beszélgettünk és érdeklődött ő is, meg azt írta majd szeretné megbeszélni a dolgokat, de a legutóbbi üzenetem megnézte és nem is válaszolt.


Igazából nem lep meg, hogy nem ír vissza, mert amikor jó volt a kapcsolatunk akkor is ezt csinálta és volt, hogy 1-2 nap múlva írt rám. Meg nem tudom, nem kezdeményez. Volt, hogy rám írt és visszavonta az üzenetet, hogy ne lássam, de ugye az értesítéseknél mutatta. Viszont ebben a helyzetben nem tudok eligazodni mi lenne a jó döntés.


Szóval? xDD



2020. máj. 24. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én hagynám a helyedben mindenképp. A jó döntés ez lenne. De ezt már csak te érzed, hogy neked mi fér bele és mi nem egy csajtól. Minden esetre, én ha akarok valamit egy pasitól nem csinálnám ezt, de persze sokfélék vagyunk mi nők.

21l

2020. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a lány elég kattantnak hangzik, aki talán unalmában, talán mert tényleg fejben nagy gondok vannak, de drámázik mint valami szappanoperában. Nem hogy nem írnék a helyedben, de akkor se reagálnék ha ő keresne meg, egyszerűen már ebből látszik hogy borzalmas egy kapcsolat lenne (még össze se jöttetek, de már ilyeneket csinál - szerinted ott majd miket fog kitalálni, miken fog megsértődni? Mik miatt fog eltűnni napokra, majd később akár hetekre, míg "lenyugszik"? Értelmetlen).


Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy amikor bocsánatot kértél tőle legutóbb, az szerinted jogos volt, tényleg szükség volt arra hogy megtedd (valóban hibáztál), vagy csak azért mondtad neki mert ő nem nyitott volna és inkább feladtad magad, csak hogy újra beszéljetek?

2020. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tényleg hibáztam, elég nagyot, de hát lehet inkább ez zavart, hogy nem kértem előtte bocsánatot. Jelenleg inkább ingadozok aközött meg aközött, hogy tényleg akarom-e vagy sem.
2020. máj. 24. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!