Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy baratkozzak ossze a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy baratkozzak ossze a baratom barati tarsasagaval?

Figyelt kérdés

Kb egy het mulva lesz egy buli ahova meghivott a baratom, es kb 15 olyan ember lesz ott akivel vagy nem talalkoztam meg soha vagy max 1x es akkor is csak par szot valtottunk.

Nagyon felek h senki nem fog velem foglalkozni, es mindenki el lesz mindenkivel csak en fogok ott egyedul szerencsetlenkedni.

Ti hogy kezelitek az ilyen helyzetet?

Nem tudom, hogy kezdemenyezzek beszelgetest massal, foleg ha semmit nem tudok rola.

Mondjatok legyszi par otletet amivel konnyen betudok vagodni naluk, vagy legalabbis nem ugy vegzem majd, hogy allok egyedul es csondben megsemmisulok..



2020. máj. 13. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi nem lesz semmi baj, lényeg hogy köszönj és maradj nyitott.

Ne zárkózz el a közösségtől, nonverbálisan ne azt jelezdd, hogy te nagyon parázol. (Nagyon zárkózott testtartás)

Mivel nem ismerjük sem a barátod, sem a társaságát így nem tudom azt mondani, hogy kérdezd meg “milyen volt a buli a gellérten pénteken” mert nem tudjuk, hogy volt-e ilyen egyáltalán.

Beszélj, mesélj nyugodtan, kapcsolódj be a beszélgetésbe. Ügyesen!

2020. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek beszéld meg a barátoddal, hogy mutasson majd be pár embernek, mert te nem ismersz senkit és úgy könnyebb lenne beszélgetést kezdeményezni.


Figyelj arra hogy légy nyitott, érdeklődő, nyugodtan viccelődhetsz. Próbálj nem izgulni, add magadat. Ha ennyire nem ismersz senkit, szerintem érdemes előbb odaérkezni mint a többiek (ha ez megoldható), mert sokkal jobb érzés lesz hogy hozzátok érkeznek és úgy csatlakoznak, nem ti csatlakoztok a már ottlévőkhöz. Nem tudom ez házibuli-e vagy valami diszkó, de ha utóbbi, akkor azt is lehet hogy a barátod pár emberrel lebeszéli hogy összefuttok előtte és együtt mentek a többiekhez. Akkor már egy kis csoport kialakult, közben tudtok kicsit dumálgatni, hülyéskedni, ismerkedni.


Összeszedhetsz pár kezdeményező kérdést magadnak, nem kell túlgondolni. Pl. ilyesmiket:


- ti honnan/mióta ismeritek egymást?

- mennyire gyakran járkáltok ilyen bulikba?

- mennyire gyakran lógtok együtt?

- kinek mi a kedvenc itala?

- koncertekre szerettek járni? milyen zenét szerettek?


Meg igazából bármi mehet ami az eszedbe jut, próbálj nem annyira kattogni azon, hogy mi lesz majd.

2020. máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!