Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt 15-17 éves fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 15-17 éves fiúk aki vadász családban nőttek fel? Ti keresitek az olyan lányok társaságat akik hasonló családban nőttek fel?

Figyelt kérdés

2017. aug. 17. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Változó. Nekem eddig a vadászokkal csak bajom volt
2017. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 mert?
2017. aug. 17. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztosan van rá esély, hogy van ilyen de nem hiszem hogy túl sok, légy résen akik azt mondják hogy ilyenek azok között a 99% nem ilyen :D

Miért nem valami vadász egyesületben ismerkedsz?

18f

2017. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert csúnya szemet crossmotoros vagyok :)
2017. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DollarDog ***** válasza:
Van egy ilyen haverom :/ esetleg beajánlhatlak neki :D
2017. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 vadász ismertem, szinte mindből dől a piaszag, egy részük bunkó fa*z, meg volt egy tanárom aki vadász volt, na az úgy leszarta hogy mivan, évvégén behozta a naplót, rádnézett oszt beírt pár jegyet..
2017. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Totálisan nem érdekel, hogy most épp VADÁSZ családban nőtt-e fel a csaj :D

Ha valaki ez alapján választ párt, az tuti nem százas...

2017. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt olyan barátnőm, akinek az apukája vadász volt, de semmit nem dobott a latba. Őt a vadászat kevésbé érdekelte, engem még annyira sem, szóval csak az apukája vadászházában töltöttünk néha romantikus éjszakákat:D

Amúgy egy gondolat a mai vadászatról. Szerintem az nem vadászat, hogy egy erőszélén építünk egy lest, élelemmel odacsalogatjuk a vadakat, majd a magasból lepuffantjuk szerencsétlen állatot. Ennek semmi köze az igazi vadászathoz. A régi kommunista diktátorok vadásztak így.

2017. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!