Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most rosszul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most rosszul kezelem a helyzetet ezzel a fiúval? 17/l

Figyelt kérdés

Raírtam kb. egy hónapja a fiúra, aki tetszett. Ő visszaírt, keresett, sokat beszélgetünk mai napig.

Ahogy megismertem, nagyon aranyos és jófej fiú, de nem hozzám való. Viszont sok közös dolgunk van így szerintem igazán jó barátok lehetünk még.

Viszont nem nagyon tudom értelmezni, hogy akkor ő most mit is szeretne pontosan. Keres, szinte minden nap/kétnaponta rám ír, érdekli mi van velem. De ennyi. Ugye a tipikus körök megvannak, ha írom pl. hogy fogyózom akkor kérdi, hogy miért, nem kellene, stb. De semmi más. Nem közeledik jobban csak sokat beszélgetünk.

Így nem tudom eldönteni, hogy most mit csináljak. Már tudom hogy nem tetszik, de lehet hogy én se tetszem neki. Kezdjem el haveri viszony felé vinni a dolgot? Mert ha O azt hiszi én többet akarok akkor ez így tényleg nem fer. De ő még nem lép.😂😂

Istenem nem értem én ezt.


2020. máj. 4. 23:43
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
Kezeld haverként, aztán ha lesz bátorsága nyitni vagy kérdezni a témával kapcsolatban, adj egyenes választ neki.
2020. máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Friends zone:Mond azt,hogy olyan mintha a bátyád lenne.Ha annyira lépni akar erre biztos mond valamit,vagy csak eltűri és le esik neki.
2020. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá, így biztosan megtudod a választ.

Benne lehet hogy tetszel neki, de az is lehet hogy nem.

De akkor már mindketten tudjátok, hogy mit is akartok a másiktól.

2020. máj. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ferike2003 válasza:
Hát szerintem csak friend zone-old szerintem ö se akar többet....Vagy ha mégis akkor elég hülye megközelités.
2020. máj. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!