Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Témák telefonáláshoz? (minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Témák telefonáláshoz? (minden lent)

Figyelt kérdés
A kiszemeltem vasárnap felhív.Kicsit félek,hogy mi lesz ha nem lesz téma,vagy nem fogok tudni válaszolni arra amit mond.Szeretném önmagamat adni,viszont biztos vagyok benne, hogy izgulni fogok.
2020. máj. 1. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, majd minden jön magától.

Gondolj arra, mintha csak egy barátoddal beszélgetnél. :)

2020. máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem ismerjük a kiszemeltef, de ha nem indulna be a beszélgetés, akkor kérdezd meg hogy milyen most így a karantén a családjával, csináltak-e valamit. Ha dolgozik, akkor milyen neki a home office, hogy viseli.

Nem kell aggódnod miatta, nem lesz kínos csend, biztos tudtok beszélni majd.☺️ Nem baj ha az első 1-2 percben kicsit izgulsz, utána úgyis megnyugszol mikor hallod a hangját, én is ilyen voltam.

Ne félj attól hogy nem tudsz válaszolni, mert csak nem fog valami lehetetlen kérdést feltenni😄 Szerintem majd ő is pont picit izgul majd, általános témát hoz majd fel és nem lesz baj.

2020. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
56%
Én is csak azt tudom ajánlani, mint az előző ő is izgulni fog, de a humor mindig oldja a feszültséget. Próbálj valami teljesen random témtá bedobni és a végén mind a ketten fel fogtok oldódni.
2020. máj. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%
Én kifejezetten nem szeretek telefonálni ilyen ügyekben. Számomra olyan személytelen. Nem látom a mimikáit, a reakcióit.
2020. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!